ZDJĘCIA !

Mam dla Was ogromną dawkę zdjęć serialowych bohaterów.

W Internecie krąży wiele przezabawnych zdjęć. Ktoś pokazuje nam, jak będą wyglądały dzieci serialowych par. Niektóre zestawienia, dosyć nieaktualne, ale fotki miksowano jeszcze w poprzednim roku więc proszę się nie dziwić. Zobaczcie sami!

Która para Waszym zdaniem doczekałaby się najładniejszego dziecka?

Znalazłam zdjęcie, ktorego ni jak nie mogę ogarnąć. Mianowicie Aria-wampir. nie wiem co autor przeróbki miał na myśli tworząc  to 'dzieło’, lecz z tego co mi wiadomo to zdjęcie było tworzone w okresie 'zmierzchomanii’, więc nie ma się co dziwić . Jak się wam podoba?

Kolejna – bardzo twórcze zdjęcie przedstawia myśli dziewczyn. Spencer, ma głowę zawaloną myślami o swojej siostrze, jej chłopakach, nauce, i tytułsch 'najlepszej’. Aria nie myśli o niczym innym niż pan Fitz. Hanna – król i królowa balu, Sean, buty, torebki [jak już pisałam nie wszystkie zdjęcia są aktualne]. Emily myśli o Mayi, pływaniu i… pingwinie [?].

Kolejne zdjęcia przedstawiają … no sami zobaczcie ; ))

Koleejne – Toby &  .. ?

Na tym zdjęciu macie kawałek 'New York Times’ w którym znajduje się ranking najlepszych książek dla młodzieży.

PLL wyprzedziło Percyego Jacksona i Zmiech !

Kolejna foto. Sasha która wcieliła się w rolę Allison z Taylorem Laurentem – Jacobem ze Zmierzchu. Jak widać ekipa z PLL są już znane w 'hollywoodzkim’ świecie.Teraz zdjęcie chyba najbardziej lubianej serialowej pary. Caleb&Hanna

Scenariusz Tobyego. Episode – odcinek.

112 ?!

Jak zabaczyłam to zdjęcie przeżyłam szok ! Jak myślicie, to tylko projekt, czy gotowy projekt, który trafił już do sklepów?

Pretty Little Liars – w gazecie. Nie wiem w jakim kraju. Ale jest ;DD

Kolejna reklama ;  )))

To chyba na tyle, z tych ciekawszych zdjęć, które udało mi się wykopać. Jeżeli chcecie więcej, odwiedzajcie regularnie naszą stronę ; ))

3 myśli na “ZDJĘCIA !”

Dodaj komentarz