Zdjęcia z odcinka 3×23

Niedawno czytaliśmy opis, teraz czas na zdjęcia odcinka Pretty Little Liars – „I’m Your Puppet”. Jak myślicie, Spencer trafiła do Radley tylko dlatego, żeby wydobyć informacje, czy jej rodzice i przyjaciele stwierdzili, że nie ma innego wyjścia?


~źródło: spoilertv/fanpage na fb

12 myśli na “Zdjęcia z odcinka 3×23”

 1. To oczywiste, Spencer jest bystra. Nie trafiła tam przez rodzinę, tylko z własnej woli. Wiedziała, że kobieta w czerwonym płaszczu odwiedzała Monę, dlatego chciała sprawdzić kto jeszcze ją odwiedzał, i chciała ustalić tożsamość tej kobiety.

 2. w książce to Hanna trafiła do szpitala, ponieważ miała obsesję na punkcie A, jednak dowiedziała się tam wielu ciekawych rzeczy. Na zdjęciach widać, że dziewczyny są zmartwione, więc pewnie Spencer została tam wsadzona przez rodziców.

 3. malinka – nie sądzę, że została tam wsadzona przez rodziców skoro opis kolejnego bodajże odcinka mówił nam, że nikt nie wie gdzie jest nasza kochana Spencer, nawet jej rodzina… a ona w Radley się schowała spryciara 😉 … po zdjęciu z 24 odcinka, sądząc po fryzurze i ogarnięciu się, myślę że Spencer wróci do normalności ^^

 4. Uwielbiam Arię i Spencer w serialu, więc mam nadzieję że Spence sobie poradzi i 🙂
  Ps. Jeśli to możliwe to proszę bardzo adminkę o usunięcie/ zablokowanie wyświetlania się reklamy z portalu erodate ?
  Bardzo zakłóca to w odbiorze strony PLL. (sprawia że strona staje się miejscem ofert agencji towarzyskich, zamiast miejscem informacji i spotkań fanów PLL )
  Z góry dziękuję za przypatrzenie się sprawie 🙂

 5. na ostatnim zdjęciu te otwierane drzwi mają tak jakby dziurki na śrubki i te drzwi powinny być przykręcone w tych miejscach. jak widad srubki zagineły i drzwi (albo okno) mogą się spokojnie otwierać a raczej tak w psychiatryku nie powinno być. co sądzicie ?

Dodaj komentarz