Znamy już tytuł odcinka 18!

Sezon zimowy Pretty Little Liars sprawia, że chce nam się krzyczeć. Ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa. A tytuł odcinka 18. sezonu 3. nie stanowi wyjątku.

Podczas gdy czekamy, by w letnim finale poznać zdrajcę(odcinek 12: The lady killer), przyjrzyjmy się co przyniosą Kłamczuchom chłodniejsze miesiące.

Wiemy, że Odcinek 15: „Mona-Mania!” jest już nakręcony i oferuje zawirowania wszelkiego rodzaju, włączając w to nową, ładną twarz.

Odcinek 16: „Misery Loves Company(Nieszczęścia chodzą parami)” jest właśnie filmowany, reżyserowany przez Marlene King. Oh, i w zapowiedzi mamy Toby’ego bez koszulki, i potencjalną scenę Spoby, więc wiesz, że będziemy oglądać.

Odcinek 17: „Out of the Frying Fan, Into the Inferno(Z deszczu pod rynnę)” ma długi, zniechęcający tytuł, który ciągle próbujemy rozgryźć. Teraz, by dodać niepewności, SpoilerTV donosi, iż tytuł odcinka 18. brzmi „Dead to me(martwy/a dla mnie)”. Czy teraz chce wam się krzyczeć tak jak nam?

Co zbliżające się do finału sezonu 3. tytuły odcinków mogą nam mówić? Znaczy, inne niż to, że jakiś szalony dramat zbliża się do Rosewood. To już wiemy.

Czy tytuł odcinka 18. może nawiązywać w jakiś sposób do Mony? I jak zinterpretować „Dead to me”? Może to sugestia o starciu między postaciami? Czy to oznacza, że ktoś, kogo uważaliśmy za martwego naprawdę nie odszedł? Bycie martwym dla kogoś i bycie faktycznie martwym to dwie różne rzeczy.

Uważacie, że jak bardzo straszny i pokręcony stanie się koniec sezonu 3? Piszcie w komentarzach.

~źródło: wetpaint.com

4 myśli na “Znamy już tytuł odcinka 18!”

Dodaj komentarz