CeCe i Jenna

Kolejne z cyklu „Wyłapane na tumbrl” . Czas na CeCe Drake i Jennę Marshall. Jennie nie ufamy od samego początku, mąci, kręci, wrednota z niej. Czym nam mogła podpaść CeCe, że większość z nas podejrzewa ją o wiele rzeczy? Na pierwszy rzut oka nic nas nie powinno nie niepokoić. Ale jak wiadomo przez przerwy w emisji wiele rzeczy nam umyka. Tak jest i tym razem. Spójrzcie na to zdjęcie:

 

Kto z nas zwrócił na to uwagę? Te dwa odcinki dzieli praktycznie cały sezon. CeCe i Jenna mówią dokładnie o tym samym miejscu – Cape May. Pozornie nic takiego. Jeździły tam obydwie, tak samo jak pewnie połowa Pensylwanii, ale po dziewiątym odcinku powinniśmy zastanowić się co te dwie łączy. Pamiętacie grę na imprezie braci Kahn „Prawda czy wyzwanie”? Spencer zwraca się do Jenny takimi słowami: „Gdy mówiłaś o Emily zapomniałaś wspomnieć, że tamtej nocy był z tobą Noel. O czym jeszcze kłamałaś?”. Po tych słowach Jenna patrzy na CeCe. Przypadek? Raczej nie.

  

Może CeCe tak jak Jenna ma coś wspólnego z NAT?

Jest coś jeszcze. Pamiętacie pierwszy odcinek w którym pojawiła się panna Drake? Powiedziała do dziewczyn coś co powinno już wtedy nas zastanowić. Wspomniała o sklepowych kradzieżach Hanny. Skąd ona może to wiedzieć? Kradzieże zaczęły się po śmierci Ali i wyglądało na to, że po wyjeździe CeCe z Rosewood.

Co o tym myślicie? Co te dwie mogą mieć ze sobą wspólnego? Skąd CeCe wie o Hannie?

Jeśli chcielibyście czytać takie artykuły jak ten napiszcie w komentarzach.

Autor: Ezria

5 myśli na “CeCe i Jenna”

  1. Kiedy był odcinek gdzie Caleb i Toby jeśli dobrze pamiętam poszli szukać, bez wiedzy dziewczyn, czegoś Red Coat na lotnisku czy coś koło tego …. na końcu ten facet z lotniska rozmawiał z A … i nie wiem czemu odnoszę wrażenie że mówił to do CeCe … nie mam dowodów bo to jedynie przeczucie … ale jednak nic nie dzieje się bez przyczyny … może to jedynie fałszywy trop … ale dawno nasza CeCe się nie pojawiła …. poza tym kto powiedział że Red Coat jest najwyżej w hierarchii … wyżej niż mona .. ale może nie najwyżej …. możliwe że to kolejna laleczka A 🙂

  2. Poprawka … nie wiemy z kim rozmawiał .. może Red Coat … może A …. nikt nie obiecywał że koniec odcinka mówi co robi A …. choć sugerując się książkami na końcu każdej jest wiadomość do A wiec … może schemat powiela się w serialu ;]

Dodaj komentarz