Upiór w Operze

Odcinek haloweenowy Pretty Little Liars za nami. Chyba każdy z nas powie jedno : wiem, że nic nie wiem. Twórcy odwalili kawał dobrej roboty mącąc nam w głowach. Ale być może jest coś, co po bliższym przyjrzeniu się może rozjaśnić nam w głowach ( albo pomieszać jeszcze bardziej).

 

Pamiętacie tą scenę? Głupie pytanie, jej nie da się zapomnieć. Wiemy jedno: to nie był Caleb, który stał na drugim końcu wagonu. Pod maską Upiora zobaczyliśmy inną, imitującą kobiecą twarz i blond perukę na głowie

 

Zacznijmy od końca. Tą maskę widzieliśmy pod koniec odcinka w pokoju Mony w Radley.

Wniosek, który od razu nam się nasuwa to, że była to Mona. Nic bardziej mylnego. Przede wszystkim przyjrzyjcie się dokładniej szyi osoby za Han.

Nie mylicie się. To co jest wyszczególnione to tzw. Jabłko Adama. Ta osoba to facet. no dobra powiecie, że statysta, ale ta osoba jest sporo wyższa od Han. Ashley Benson ma 165 cm wzrostu. Do tego jest na ok. 10 cm szpilkach co daje nam 175 cm. Na dowód macie zdjęcie butów Ash.

Wydaje mi się, że wzrost tej postaci jest dość istotny, nawet jeśli to statysta.Więc jeśli to nawet statysta grający Monę to Janel mająca zaledwie 157 cm wzrostu musiałaby grać flashback z tej sceny mając na nogach szczudła (nie obrażając nikogo, małe jest piękne :D). Odpadają również Byron i Lucas (obydwaj panowie 173 cm wzrostu) Powiecie, że to może być Toby. OK możliwe, ale gdyby to jakimś cudem była Mona na szczudłach lub Toby to nie sądzicie, że statysta nie byłby potrzebny? Keegan i Janel dobrze wiedzą, że grają A. A poza tym Toby albo był na sali albo gdzieś migdalił się ze Spencer.

Po tych wnioskach zostają nam Ezra, Jason i Wren (którego nie widzieliśmy w tym odcinku). Osoba w masce wydaje się kleić do Hanny. Kiedy widzieliśmy Jasona czy Ezrę lecących na Han? Zabijecie mnie ale uważam, tak jak część osób na tumblr, że jest to…

…nasz ulubiony doktorek. Ostatnio zmienił obiekt uczuć na pannę Marin. Julian Morris ma 180 cm wzrostu. Zapytacie ale po co? A proszę bardzo:

Teoria jest bardzo ciekawa. Wren zauroczony Han próbuje pokazać Calebowi zagrożenie. Dodadam od siebie, że może chcieć pokazać Hannie konsekwencje odrzucenia.

Wracając do maski koło łóżka Mony. Wren pracujący w Radley bez problemu mógł wziąć maskę od dziewczyny a potem ją zwrócić.

I co Wy na to? Nie bijcie, ja mimo wszystko uwielbiam Wrena 😀

Autor: Ezria

3 myśli na “Upiór w Operze”

Dodaj komentarz