Odcinek Halloweenowy

 

Kilka najważniejszych tematów oraz kwestii które mnie zaciekawiły.

 

1. Przerażony Ezra – coś mi tu śmierdzi z tym wyjazdem i jego nagłym powrotem – do tego to przerażenie, gdy już był przy Arii, powinien zacząc się uspokajać. Nie pasuje mi to.

 

 

2. Porwanie Arii – no i tu zaczęło się robić naprawde gorąco. Najpierw (MONA) przebrala się za Caleba i „uwodziła” Hanne, poźniej czewrony pajac dusił Spencer, az wkoncu ktoś (minimum 2 osoby) chciało ZABIĆ ARIE.

 

Po co ktoś chciał to zrobić? Nie umiem znaleść powodów. Mam koncepcje, iż być może Aria zostala wrzucona przez kogoś innego, niż ten kto zabił Garetta i osoby ktore chcialy zepchnąc pudło mialo na celu pozbycie się zwłok GARETTA, a nie Arii …

 

3. Lucas i Jason – widać mieli coś do obgadania. Ale zaciekawiło mnie jedno …

 

Pamiętacie z kim Lucas spotkal się w Pretty Dirty Secret??? Z osoba w kostiumie strasznej laleczki. Kto w tym odcinku w takim kostiumie występował? GARETT – przypadek? wątpie

Być może Garettowi ktoś płacił za milczenie (pamietacie w PDS Lucas wręczył laleczce koperte, może z pieniędzmi)

 

4. Reka z ziemi. Wiele z Was uważa iż jest to porównanie do tego, iż Ali może być żywa. Ja uważam, iż na końcu dowiedzieliśmy się, że -A zrobiło komuś krzywde zakopując go żywcem. Bransoletka może mieć związek, kto to mógł być, może jakaś kolejna „przyjaciólka” Ali o któej jeszcze nie wiemy.

 

 

Dodatkowo, przyjzyjcie się ułożeniu żelek w domu Hanny. Pastor próbował wystraszyć nimi dzieci.

 

Wygląda znajomo …

 

5. Przerażająca dziewczynka – tutaj scenarzyści trochę moim zdaniem przegieli. Ok przypomnieli nam motyw bliźniaczek o KTORYM WCALE NIE ZAPOMNIELIŚMY, ale troche skomlikowali nam całość.

 

Wiemy, że jest to ta sama aktorka, która byla w opowiadaniu Ali. Ale dlaczego pojawiła się Ashley???

 

 

Była też mowa, że walczyły nawet o lalki. Pamietacie ten screen z domku A gdzie Aria, Spenc, Emily i Hanna są lalkami, może właśnie walczyły o nie.

 

6. Paige – teraz nie ufam jej już całkowicie. Mimo, że obroniła Spenc przypomnijcie sobie jej wyraz twarzy gdy się rozdzielają i Spenc mowi do niej „Dziękuje”, a ona na to „Cała przyjemność po mojej stronie” wydaje mi się, że Paige ucieszyła się, że zdobyła ich zaufanie i będzie miała lepszy dostęp do informacji dla A TEAMU

 

 

 

7. Kostium Pajaca/Jokera – ta osoba otruła Arie oraz dusiła Spencer. Wiemy jednak, że tips był za duży jak na kobiete. Być może był to Byron? Tak uważają dziewczyny na tumbrl, ale nie jestem pewna.

Duszenie Spenc – ok, wiedziała za dużo, ale otrucie Arii? Chyba, że było więcej osob przebranych za Jokera … co myslicie???

 

Ogólnie miałyśmy racje, że słowa z pamietnika Ali o Byronie, nie były przypadkowe. Napewno jest z nim związana jakaś grubsza sprawa …

 

8. Ciało Alison (?) – nie wiem jak Wy ale myśle ze Nowej i Toby wywołali tą bójkę specjalnie (oboje przypuszczam są w Teamie). Wszytsko wskazuje, ze są tam zwłoki Ali, co jest przerażające.

 

 

Ok mniej więcej tyle. Jeżeli o czymś zapomniałam piszcie!

 

aaa kocham Was i dziękuje, że mogłam się podzielić z Wami tym co myśle!! i kocham PLL masakra 😛

 

Kisses biczys

-A

Autor: mystery_

4 myśli na “Odcinek Halloweenowy”

Dodaj komentarz