Melissa Hastings

Wielki powrót cyklu wyłapane na tumblr. Wzięłam pod lupę jedną z najbardziej oczywistych osób. Sama uważam, że jest w ATEAM, ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się od którego momentu? Przeglądając tumblra natrafiłam na ciekawą teorię:

” Myślę, że Melissa dołączyła do ATEAM w 2×05.

Po pogrzebie Iana chciała naprawić relacje z siostrą, kiedy Mel już chce powiedzieć Spence swój sekret (poronienie) na telefon (jak się okazuje Iana), który A podrzuciło do torby młodszej sióstr we wcześniejszym odcinku, przychodzi wiadomość. Myślę, że A mogło to zrobić po to żeby dać Mel powód do przyłączenia się- zemsta na siostrze”

Teoria nie jest zła. Mel od początku zachowywała się jak s*ka ale wcześniej po prostu nią była. Po śmierci Iana zaczęła być bardziej podejrzana. I mam jeszcze małe wrażenie, że wypadek jej i Spencer został zaplanowany. I co Wy na to? Jak myślicie? Melissa o początku jest w ATEAM? Dołączyła właśnie wtedy? A może ktoś z Was znalazł dowody na to, że jest winna jedynie przebraniu się za Czarnego Łabędzia?

Autor: Ezria

4 myśli na “Melissa Hastings”

  1. melissa ma bardzo duzo na sumieniu. udawana ciaza, w otstanim odcinku 4 sezonu jej zastanawianie sie czy ali dalej zyje?powiedzcie dlaczego mialby ja to interesowac skoro ian nie zyje i nie ma juz „zadnych powodow” zeby bac sie ali. chyba ze zrobila jej cos zlego. nie wiem moze to jest naciagane ale bycie w pociagu chcec skrzywdzenia siostry i jej kolazanek. a poza tym dlaczego w tym odcinku gdzie splonol ten domek nazwala swoja siotre i jej kolezankami sukami…no tak to sie chyba o siostrze nie mowi.

Dodaj komentarz