Mona królową kier? Jenna „A”?

Całkiem niedawno postanowiłam, że zacznę oglądać 3 sezon od początku, bo pare rzeczy już zapomniałam, a oprócz tego zawsze można znaleść jakąś wskazówkę. No, więc tak… dlaczego sądzę, że Mona jest królową kier?

1. Królowa Kier pojawiła się w sklepie z przebraniami w mini serii Pretty Dirty Secret. Jak wiemy Lucas pojawiał się tam aby dostarczać informacje Monie oraz innym członkom team’u. Możliwe, że mona przebrała się za Królową Kier aby nikt jej nie rozpoznał i czekała na informacje?

~ Równie dobrze mogłaby to być Jenna, ponieważ Noel był wtedy w sklepie i szukał sobie przebrania i kiedy nasza kochana Królowa Kier wszyła z przebieralni odwrócił na nią wzrok. Oczywiście nie musi to nic znaczyć.

2. Jak już ktoś wcześniej stwierdził, że ten „pajac” co zaatakował Spence i wrzycił Arii jakieś proszki do napoju to nie kto inny jak KK (skrót od : Królowa Kier). Może to Mona? Jak wiemy była wtedy w pociągu. Wiemy, że wymknęła się z Radley, ale słyszeliśmy kiedy Spence przechodziła obok pewnego przedziału słyszała jej śpiew.

~ Hanna zauważyła, że tipsy, które miał pajac (joker) były zbyt duże aby zmieściły się na damskie paznokcie, co wyklucza Monę.

3. W którymś z odcinku dokładnie w końcówce widzieliśmy Monę trzymającą kartę i śpiewającą piosenkę. Co to była za karta? Królowa Kier! Czy to możliwe, że mona dała nam już wtedy do zrozumienia, że to ona jest KK? Aby podkreślić ten dowód dołączam dwa zdjęcia :

Na powyższym zdjęciu widzimy przebranie KK.

 

 

A na tym zdjęciu widzimy Monę trzymającą kartę. Jak myślicie czy to naprawdę Mona? Czy twórczy wprowadzają w błąd? Czy po prostu jedno z drugim nie ma nic wspólnego? Wasze przemyślenia dotyczące powyższej teorii napiszcie w komentarzach. Na teorie wpadłam sama nie znalazłam tego na tumblr czy na jakimś innym serwisie, a zdjęcia zostały znalezione w internecie na potrzeby materiału.

 

~ * ~

Przeszukując jeden z fanpage na facebook’u wpadłam na dość fajną teorię przedstawioną na zdjeciu :

 

Czy to możliwe, że to Jenna jest „A”? Albo osobą w czerwonym płaszczu. Podkreślam ALBO. Myślę, że tekst jest prosty do przedtłumaczenia i nikt nie będzie miał problemu… Zdjęcie znalezione na fanpagu : PLLeeks, ale ono zostało skopiowona chyba z jakiegoś tumblr’a. Jak myślicie.. to dobra teoria? W komentarzach jeśli byście mogli to wypowiedźcie się na temat DWÓCH TEORII. Jeden, która dotyczy Mony, drugiej która dotyczy Jenny.

 

2 myśli na “Mona królową kier? Jenna „A”?”

  1. myślę, że z Jenną masz rację, ale nie jestem do końca pewna co do Mony… Hanna, gdy Mona jej powiedziała, że były tak blisko pocałunku chyba jej uwierzyła. (chyba) bo w innym przypadku raczej by zwróciła uwagę na wzrost i zapytała o to Monę. ale nie zauważyła, więc myślę, że Mona mogła naprawde być wtedy przy Hannie. chociaż nie jestem pewna, czy można jej do końca zaufać 😉 wracając do Jenny: dałaś bardzo dobry przykład na to, że jest zamieszana w całą tą sprawę.

  2. Moim zadniem Monie nie można nigdy do końca zaufać … mimo że ostatnio jest bardzo praktyczna .. pamiętajmy że wciąż może pracować pod przykrywką … w „The Guilty Girl’s Handbook” możemy zauważyć jak wiele Mona wie o kłamstwie .. jak sprawić by wydałało się prawdą … nie rozgrzeszajmy Mony pochopnie bo na swoje sumienie weźmie pewnie jeszcze nie jeden numer …

Dodaj komentarz