Wren Kingston

WYŁAPANE NA TUMBLR

Czytając fanowskie teorie na tumbrl można poukładać te własne. Wiele nam umyka, przerwy powodują prawie całkowitą amnezję. Akurat jeśli chodzi o Wrena dyskusje na temat jego udziału w ATEAM trwają nieprzerwanie. Żeby uporządkować ten cały chaos znalazłam wszystkie te teorie. Oto one:

Masaż- gdy Emily dostała wiadomość od A podczas masażu Mona była wtedy z Hanną, poza tym skąd nastolatka może wiedzieć o takich technikach.

 

Jedyne 2 osoby, które mogły go wykonać to Jenna, która najprawdopodobniej jeszcze wtedy nie widziała (a jak wiadomo, najlepszymi masażystami są osoby niewidome) i Wren, który jest lekarzem, ludzką anatomię miał na studiach. Nie zapominajmy o tym że przystojny Anglik już raz pokazał, że umie masować – w Pilocie (mogła to być wskazówka).


Skoro już jesteśmy przy Spencer, Wren zakochał się w siedemnastolatce. Chcąc ją chronić mógł zepchnąć Iana z wieży a potem sprzątnąć ciało.

Jest również wielce prawdopodobne, że żeby ją odzyskać będzie chciał się pozbyć Toby’ego. Może nawet już próbował. Pamiętacie wypadek chłopaka?

Pracował już w szpitalu, gdy A razem z obiadem zaserwowało Emily maść w której były sterydy – jako lekarz na pewno ma dostęp do nich.

Ta teoria może się wydawać dość naciągana, ale ktoś napisał: „Niektóre szpitale używają do badań szczury, A w swoim mieszkaniu miało klatki podpisane imionami Kłamczuch ze znajdującymi się w środku tymi sympatycznymi zwierzątkami”

Wren pali („Pilot”), A w wywiadzie zapytane o postanowienia noworoczne odpowiedziało „więcej cardio”* . dwudziesto-kilkulatek, dostający zadyszki przy ćwiczeniach (znane z autopsji 😛 ) będzie chciał poprawić kondycję.

Pamiętacie jak A wlamało się do gabinetu dr.Sullivan i napisało na ścianie „Nosey bitches die”?

Tak napisze Brytyjczyk, Amerykanin już inaczej – „NOSY”

Pamiętacie jak Jenna mówi o Wrenie „Z takim akcentem nawet kłamstwo dobrze brzmi”? Podejrzane?

A wysyła do dziewczyn wiadomość „Mona bawi się lalkami, ja częściami ciała”. Nie da się ukryć, ze jako lekarz ma kontakt z ciałami.

Pamiętacie co Wren zamawia na kolacji z Melissą, Spencer i Peterem? Wódkę z sodą. Fakt, że to właśnie chciała zamówić Spencer.

Czy drink, który w barze zamawia A nie wydaje się Wam znajomy?

Mona ujawnia się jako A i trafia do Radley Sanitarium. Kto nagle zaczyna tam pracować? Wren. Nasza wariatka wyraźnie się kogoś boi w głupiejówku. Coś mi mówi, że właśnie naszego przystojnego doktorka.

Ktoś najpierw blokuje odwiedziny u Mony (ok to mógł zrobić każdy jeden lekarz lub pielęgniarka), ale to A odblokowuje je. Dostęp do takich informacji ma na pewno Wren, druga opcja jest jeszcze gorsza- mógł to zrobić haker- Caleb.

W 3×07 A wyjmuje z lalki, na zamkniętym oddziale dziecięcym dyktafon. Kto ma dostęp do takich pomieszczeń? Pracownik Radley (no dobra to może być nawet woźny, ale czy mamy wśrod podejrzanych taką osobę?)

Nadal nie mamy wyjaśnienia skrótu IMMD. Może to faktycznie jest I’M MD (Medicine Doctor – lekarz medycyny).

Jedno pytanie pozostaje jednak bez odpowiedzi : Jaki motyw mógłby mieć Wren?

Nie bijcie fani Wrena. Mimo, że uważam, że jest A to twierdzę, że najsłodszym i najcudowniejszym A w Pretty Little Liars 😀

Kogo teraz bierzemy pod lupę? Swoje propozycje piszcie w komentarzach.

* wywiad z A http://www.prettylittleliars.com.pl/a-odpowiada-na-pytania-1613

* Cardio to zestaw ćwiczeń poprawiający kondycję i wzmacniający serce, na który składa się: rower, bieganie itp.

autor: Ezria

4 myśli na “Wren Kingston”

  1. Z masażem wiadomo już, że to był Lucas, mimo iz wren wciąz sie pojawia i znika w najmniej odpowiednich momentach specjalnie po ostatnim odcinku wrocilam do sezonu 2- ep 21- breakin the code. Spencer spi u wrena- czekalam na scene, zanim jeszcze spenc sie obudzi- i tak, wren powoli do niej podchodzi i co widac tuż za nim na szafce? masową ilość płyt winylowych ;] tak apropos zakończenia ostatniego odcinka. Mozna by pomyslec, ze zdjecia z przeswietlenia są nazbyt oczywiste i odciaga to podejrzenie od wrena, ale nie kojarzy mi sie zbytnio nikt inny, kto moglby miec plyty winylowe 😉

  2. „Xoxo” płyty winylowe posiada również Ezra 🙂 nie podejrzewam go o bycie A, ale przypominam, iż w odcinku, gdzie był w scenie właśnie nasz nauczyciel, Aria i bodajże jego brat. Tam przegląda płyty winylowe itp.

    + co do teorii Wrena, jest jeszcze jeden dowód.
    Kiedy Hanna została potrącona przez samochód na obozie, następnie leżała na oddziale i okazało się, że ktoś A na jej gipsie wiadomość, kiedy spała, a kiedy już nie można było przyjmować gości. Kto pracował w szpitalu? Wren 😉

Dodaj komentarz