10 pytań dotyczących „She is better now”

1. Czy Aria wbiła sróbokręt Jasonowi? I czy on zabił Garretta?

Nie jesteśmy pewnie co jest bardziej szokujące: fakt, że Jason ma ranę wielkości śrubokrętu na boku czy to, że Wrena tam nie było aby pomóc. Wren często wydaje się być tylko lekarzem w Rosewood. Więc może to On zabił Garretta, nie wiedząc, że Aria także była w pudle? Ale jeśli Aria dźgnęłaby Jasona, nie byłoby mu to na rękę?

 

2. Czy Mona rozpoczęła pożar?

To wydaje się zbyt oczywiste, że Mona wznieciła pożar-może więc rana Jasona była ustawiona podczas pożaru, gdzie była Meredith. Również zastanawiamy się, czy Meredith była zamieszana w morderstwo Ali. To ona szantażowała Byrona o jego romans z Meredith i być może osoba, która uwięziła Meredith w ogniu także była zaangażowana w zabójstwo.

 

3. Kto jechał na deskorolce i skąd wzięło się auto Toby’ego?

Można bezpiecznie założyć, że Lucas mówiła prawdę, że miał „wypadek” na deskorolce. Tak czy inaczej można by pomyśleć, że A-Team będzie miała więcej spraw na głowie niż martwienie się o ludzi na deskorolkach. Może w przyszłym tygodniu będą manipulować czyimś kijem w pogo?

 

4. Co Mona szeptała do Lucasa?

Widzimy zdecydowanie sojusz między Moną i Lucasem biorąc pod uwagę szepty Mony do Lucasa. Czy Lucas w jakiś sposób pomaga wrócić Monie do Rosewood High? I czy cały powrót Mony to tylko podstęp? Cały czas użalaliśmy się nad Lucasem na marne.

 

5. Czy Meredith przeczytała wiadomości Arii?

Komórki w PLL są widoczne 24/7, więc kiedy Meredith bierze komórkę Arii podczas zajęć to podejrzewamy, że coś na nim widziała. Zastanawiamy się również, czy Meredith mogła mieć ukryty motyw, żeby uczyć akurat klasę Arii.

 

6. Czy potencjalne zaangażowanie Jasona z A-Team sugeruje, że Ali rzeczywiście ma bliźniaczkę?

Nie wiemy do czego Jason jest zdolny, ale jego tajemnicza rana i bliski związek z Moną z pewnością czyni go podejrzanym. I myślę, że jest on w jakiś sposób związany z A. Wtedy będzie znak, że Ali lub jej bliźniaczka jest zywa, ponieważ Jason będzie pomagał siostrze.

 

7.Czy Byron chciał zabić Ali?

Po wspomnieniach z tego tygodnia to jasne, że mógł mieć powód by ją skrzywdzić. Byron skłamał na pytanie Arii i nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele.

 

8. Dlaczego Jenna nagle zmieniła szkołę?

Jenna mogła przenieść się dlatego, żeby uchronić się przed N.A.T, z którego nie żyje już Ian i Garrett.  Jednak nie widzę związku z ucieczką Jenny, więc może jej ucieczka jest związana ze śmiercią Garretta?

 

9. Co do cholery Harold robi w Rosewood High?

Trudno powiedzieć co Mona i Harold mają ze sobą wspólnego. Zwróćmy uwagę, że Emily może być podpowiedzią. Czy ujawnią bliźniaczkę? W tym odcinku może być naprawdę więcej wskazówek na temat bliźniaczki Ali!

 

10. Aria powinna powiedzieć Ezrze o synu?

Wkurza nas to, że Aria nie powiedziała jeszcze Ezrze o synu. Niezależnie od tego zaczyna się wydawać, że Ezria się rozpadnie. I będzie to całkowicie pokręcone, ale tak długo jak mamy Haleb to przetrwamy.

 

Co o tym myślicie? Zaczyna się niezła akcja w PLL ! 😉

 

źródlo: http://www.wetpaint.com

 

14 myśli na “10 pytań dotyczących „She is better now””

  1. Jeżeli ktoś będzie na tyle miły, by wytłumaczyć mi skąd w pewnym momencie w punkcie pierwszym poruszony został wątek Wren’a i o co chodzi z tym, że Harold, Mona i Emily to są wskazówki dotyczące bliźniaczki Ali, to będę bardzo wdzięczna.

  2. Do @ AriaEzraFitz mam ten sam problem! O co chodzi?! I w całym artykule jest dużo błędów. Nie chcę tu nikogo obrażać ale to jest napisane bez sensu! !1 co wren ma do pytania 1? Co Emily ma nam podpowiedzieć w sprawie Holdena i jaki ma z nim związek?? Tak na przyszłość czytaj to co piszesz.

  3. wetpaint często daje artykuły nie powiem skąd bo nie wypada, ale chodzi o to pewnie, że rana Jasona nie była zszyta ( bo nie była- mówi ta, która stawia, że Wren jest w Ateam). Artykuły na wetpaint nieposiadające źródła trzeba brać z przymrużeniem oka.

  4. Są tu trafne uwagi ale i tak za wiele nie wyjaśniają ./.. do tej pory myślałam że to Jason zabił Garreta jako zemste za Śmierć Ali bo jak pamiętam to on za to Garreta obwiniał wydaje mi się że mógł nie wiedzieć że Aria jest w skrzyni … bo w końcu jej nie wypchneli …. ale juz sama nie wiem zaczełam nawet czytać książki w poszukiwaniu wskazówek …

  5. widać, że artykuł napisany jest subiektywnie, pokazuje opinię jakiejś osoby, jej podejrzenia (oczywiście ten w wersji ang z wetpaint).
    A na kilka pytań można sobie odpowiedzieć z odcinka, np. z deską albo o Meredith..

Dodaj komentarz