11 odcinek – sneak peeki

Na necie pojawiły się 3 sneak peeki przyszłego odcinka. ( Dziękujemy za nie Nenie.;))
Oto one:

 

Aria i Spence:

 

Emily i Spence:

 

Oraz Hanna i Ashley:

Ashley: Wiedziałaś o tych filmikach?
Hanna: Oczywiście, że nie.
Ashley: Kto je nagrał, Mona? Hanna!
Hanna: Tak, są Mony, dobrze? Ale z tym koniec. Więc czy mogę to po prostu wyrzucić?
Ashley: Jeśli ona planuje użyć ich by cię zaszantażować…
Hanna: Mamo, ona ześwirowała ale już jest z nią lepiej. Jaki jest cel oddania ich policji? Żeby mogli przenieść ją ze sali w szpitalu do celi?
Ashley: To może być dla ciebie szokiem, ale nie jestem największą fanką Mony.
Hanna: Czy nie mogę ich po prostu zatrzymać?
Ashley: Nie. Obejrzę je wieczorem, a potem zadecyduję co dalej. Zbierajmy się, odwiozę cię do szkoły. Przy okazji wytłumaczysz mi dlaczego masz na sobie kostium z Mamma Mii.

 

Pytanie: Jakie filmiki znalazła Ashley? Czy ma to coś wspólnego z A? Może to ona będzie miała wypadek w 12 odcinku, właśnie dlatego, że za dużo się dowie?

 

9 myśli na “11 odcinek – sneak peeki”

  1. jak dla mnie to Spencer za bardzo ufa Paige, po tym jak CeCe jej pomogla z ta aplikacja na uniwersytet. a jesli chodzi o Paige to okazuje sie to co mowilem ze sie kaze – po prostu same straszne rzeczy na Paige w 3×11, a i tak oaze sie niewinna w 3×12, to jest po to zeby nam namieszac w glowie.

  2. My gooosh. 😀 Myślę, że osoba podsłuchująca to Paige, ponieważ Em wchodzi do sali gdzie są pływaczki. Jakoś nie chcę mi się wierzyć, że Ashley jest „A”. A te filmiki to pewnie z nocy sprzed morderstwa Ali… Jak Melissa wskakuję do jej pokoju. No ale okaże się we wtorek. C:

Dodaj komentarz