Tyler Blackburn o letnim finale

 

Co myślisz o letnim finale?
To było szalone! Oczywiście czytałem scenariusz więc wiedziałem co nas czeka, ale efekt końcowy był oszałamiający. Miałem dreszcze. To było naprawdę, naprawdę dobre. Jestem pewien, że ludzie NADAL są w lekkim szoku.

Gdy po raz pierwszy przeczytałeś scenariusz, o czym pomyślałes?
Trochę się wystraszyłem… ale też wiedziałem, że nie umrę. Ale to była tylko jedna z wielu niespodzianek podczas próby czytanej. Kręciliśmy kilka różnych opcji końcowej sceny, więc tak naprawdę nie wiedziałem, która zostanie użyta. To było dla nas zagadką aż do premiery.
Kto jeszcze grał zamaskowanego członka „A” teamu?
Kręcilismy te sceny z Tobym, Calebem i Paige, wszyscy byli w czarnych strojach na końcu. Jak wiecie padło na Toby’ego, co jest szalone!

Czy jakaś część ciebie była zawiedziona, że nie wybrano Caleba?
Byłbym szczęsliwy tak czy inaczej – to byłoby niesamowite zakręcenie! Ta zagadka „Kim jest „A”” obiegła cały świat, więc bycie tą osobą mogłoby być swego rodzaju zaszczytem! Ale w tym samym czasie, fajnie jest być kolesiem, który został postrzelony!

Nie wiem, czy Hanna by się z tym zgodziła. Ashley Benson złamała moje serce w scenie płaczu, co myslisz na temat jej wystepu?
Co śmieszne, na planie, oglądałem to na monitorach gdy to kręcili, ona bez problemu i błyskawicznie wchodziła w swoją rolę i była genialna, ale tak szybko jak usłyszała „cięcie” już miała w ręce swój telefon i sms’owała. Ale Ashley jest ekstremalnie profesjonalna emocjonalnie i to porusza do oglądania. Oglądając ją, faktycznie, serce krwawi. Ona prawie wywołała u mnie płacz!

Co przyniesie przyszłośc Hannie i Calebowi?
Myślę, że będą bardziej uważni jesli chodzi o ich związek z powodu „A”, ale z drugiej strony właśnie dlatego będzie to bardziej ekscytujące, będą musieli trzymać to w sekrecie. Ich związek jest niezwykle odporny. Czuję, że to w dalszym ciągu będzie jak rollercoaster patrząc na naturę serialu, ale uważam, że są naprawdę solidną parą i to właśnie lubię w nich najbardziej. Są jak Bonnie i Clyde. Są dla siebie plecami.

Wiesz, że Bonnie i Clyde zostali zastrzeleni na końcu, prawda?

[śmiech] Tak, ale czuje, że wszystko moze sie zdarzyć. To PLL! Ale w tym rzecz, oni byliby dla siebie wsparciem do końca.

 

Mówiąc o strzałach, to co stało się w latarni z Calebem to zagadka, która rozświetli się w 3B?
Dostaniecie wiecej informacji na temat tego co się tam stało, ale na chwilę obecną to zostaje zagadką. Nie chcę powiedzieć za dużo, ponieważ niektóre rzeczy zostały skonstruowane tak, aby pytania na ich temat pozostały otwarte. Musicie poczekać i zobaczycie.

 
Czy zobaczymy Caleba w Halloweenowym odcinku?
Tak. Jest tajemnicą jak, ale on zrobi niezły występ.

 

W tym sezonie Caleb stał się jakby „piątą Kłamczuchą”. Jak fajnie jest widzieć swoją postać odgrywającą tak znaczącą rolę w serialu?
To naprawdę świetne. Możesz grać cały czas naiwnego kolesia, ale fajnie jest wejśc w wir akcji – i fakt, że jest tak chetny do pomocy pokazuje, jak bardzo ceni Hannę i jej przyjaciół. Chce pomóc. Myślę, że to część jego natury. Przeszedł przez wiele, nauczył się jak przetrwać w trudnych sytuacjach i myślę, że z kazdym kolejnym dniem będzie kontynuował tę pomoc.

 
Patrząc na sezon 3B, co na temat Caleba sprawi, że fani będą podekscytowani?

Ciągle kręcimy sezon 3, i lubię kierunek w jaki on zmierza. Ma on w sobie dużo integralności, jest jak rycerz w lśniącej zbroi na wiele sposobów, i myśle, że te dwie cechy nadal będą wspólnie funkcjonować przez resztę sezonu trzeciego. Oczywiście nie mam pojęcia co scenarzyści planują na dalszą przyszłość, ale mam nadzieję, że zawsze jednak pozostanie w nim trochę z niegrzecznego chłopca. Chcę, aby pomagał w PLL, ale w tym samym czasie trzymał sie swej broni i potrząsał niektórymi sprawami!

 

źródło: pll-fansite.blogspot.it

tłumaczenie:  ajtynapll

31 myśli na “Tyler Blackburn o letnim finale”

 1. Hah to że kręcili tę scenę z różnymi aktorami i próbowali co bedzie lepsze tylko urzeczywistnia moją teorię co do złego Tobiego… on nie może być zły tak do końca… scenarzyści sami nie wiedzieli co będzie dalej kręcąc tę scenę więc jeszcze wszystko jest otwarte 🙂

 2. Lub nakręcili różne wersje by nie było przecieków i nikt nie był do kńca pewny kto będzie A. Scen z Calebem i Paige raczej nam nie pokażą bo oni wciąż mogą być w A-Teamie, a gdyby tak było, to zobaczenie ich jako A drugi raz nie było by już tym samym.

 3. Więc scenarzyści nie wiedzieli do końca kim będzie trzecie A. Skoro nie wiedzieli kto nim jest to jak mogliby się zastanawiać nad tym czy Toby chce pomóc Arii, Hannie i tak dalej czy je oszukuje. To by było nielogiczne. Może scenarzyści nie wiedzą jeszcze również kto będzie tym prawdziwym A? To by było całkowicie bez sensu ale no cóż… Rosewood to Rosewood xD

 4. ja myślałam, ba – byłam nawet przekonana, że Marlene i cała ekipa, która musi to wiedzieć (czyli np. NIE aktorzy), to wiedzą od początku kim jest A, by to wszystko miało jakiś sens i MOTYW, a każde działanie A było uzasadnione. a z tego co czytam, to sobie tak wymyślają kto jest A, bez sensu ;>

 5. teoria o Arii jest całkiem przekonywująca. Mam pewien pomysł co do ostatniego wywiadu. Ktoś (chyba reżyser) powiedział że następny Zdrajca stoi plecami czy coś takiego.
  Aria jest bardzo niska, więc stoi bliżej tej trumny która jest w czołówce, i przy okazji stoi plecami do dziewczyn, a potem robi „shhhh” .No i dziewczyny zawsze ją zapraszają pod swój dach, jak np. była u Spencer w 12 odc.

  Trochę naciągane ;c

 6. Ja jak już pisałam moja teoria jest taka A team to pierwsze litery członków ; ]
  A – Alison
  T – Toby
  E – Ezra
  A – Aria
  M – Mona
  dwójka członków się sprawdziła a co z resztą ? ;D tego się dowiemy , moja druga teoria jest też taka że Alison żyje zabiła swoją bliźniaczkę Courtney i chce się zemścić na dziewczynach że to nie ona sie z nimi zadawała ? ale zobaczymy w 2013 . Mam takie pytanie czy ktoś wie czy bedzie 4 sezon PLL ?

Dodaj komentarz