5 powodów, że Melissa mogła zabić Mayę

 

1.Melissa jest kłamcą

Na myśl przychodzi od razu udawana ciąża Melissy Hastings. Przez tyle czasu okłamywała wszystkich. Była także Black Swan, a jej argumenty o szantażowaniu wydają się być mało prawdopodobne..

2.Maya mogła być zauważona przez nią, gdy rozmawiała z Jasonem

Sytuacja miała miejsce w 2×20 CTRL:A. Melissa spotykała się kiedyś z Jasonem (przed tym, gdy dowiedziała się, że są przyrodnim rodzeństwem), więc może to mieć jakiś związek. Czy uczucie wygasło?

3.Maya mogła się dowiedzieć o klubie NAT

Była ona widziana nie tylko z Jasonem, ale i z Noelem. Odkąd wiemy, że starszy brat Noela przyjaźnił się z Ianem, Garrettem oraz Jasonem, istnieją podejrzenia, iż Melissa mogła się martwić o to, że Maya odkryje sekrety klubu NAT i nagrywane filmiki, w których sama brała udział (pokój Alison – Melissa: „Where is she?”).

4.Maya mogła wiedzieć coś więcej o śmierci Alison

Może odnalazła odpowiedź na pytanie: kto zabił Ali! I to mogła być Melissa. Wtedy trzeba się pozbyć dowodów i osób podejrzewających ją…

5.Jeżeli Melissa jest w A-Team, to chce ona skrzywdzić kłamczuchy i bliskie im osoby.

Wiemy dużo o torturowaniu dziewczyn przez A.Co o tym wszystkim myślicie?


1 myśl na “5 powodów, że Melissa mogła zabić Mayę”

  1. Hmm faktycznie to bardzo możliwe… Wydaję mi się że Melissa jest najbardziej podejrzaną osobą o abicię Ali i Mayi . Chociaż co do Mayi to możliwe że zabił ją łaśnie ten chłopak który wysyłał jej wiadomości.

Dodaj komentarz