Ali ma siostrę bliźniaczkę?! (KSIĄŻKA, SPOILER.)

 KSIĄŻKA, SPOILER, CZYTASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!!

Wiem, że to oklepane i motyw bliźniaczki został oddalony,

aczkolwiek kupiłam wczoraj 8 tom PLL. jeżeli ktoś czytał,

w 8 tomie okazało się, że zabójcą Ali jest robotnik, Billy Ford. W jego samochodzie znaleziono listy, smsy i zdjęcia jako że on również miał byc -A.

Dziewczyny odetchnęły z ulgą, gdyż smsy od -A się zakończyły. natomiast później dostały list. Zacytuję..

”dawno dawno temu żyły sobie dwie dziewczyny. Nazywały się Ali i Courtney. Lecz jedna z nich była wariatką. I jak już wiecie, za sprawą kilku magicznych zwrotów Ali została na chwilę Courtney. Ale nie wiecie jeszcze, że również Courtney zamieniła się miejscem z Ali.(…)

Nie martwcie się. Ta bajeczka nadal może się dla mnie skończyc. Dopilnowałam, żeby moja siostrzyczka zapłaciła za to, co mi zrobiła.

– A ( ta prawdziwa ) ”

I teraz dialog Arii i Spencer.

Aria : – Ali to napisała? Nasza Ali?

Spencer : – To nie nasza Ali – odparła Spencer nieobecnym głosem – To.. prawdziwa Ali. Nasza Ali to była.. Courtney. Dziewczyna, którą znałyśmy, nie żyje.

 

 

 

Co Wy na to? Ja jestem w szoku… Ciekawe jak to zrobią w serialu. Odcinek Halloowen’owy przecież był na podstawie książki. Ali opowiadała o dwóch bliźniaczkach, którą jedna drugą zabiła. Ciekawe..

16 myśli na “Ali ma siostrę bliźniaczkę?! (KSIĄŻKA, SPOILER.)”

 1. ooo wreszcie ktoś kto czytał książkę 😉 Powiedz mi jak została wyjaśniona w ksiażce kwestia, że nikt w Rosewood nie wiedział o istnieniu bliźniaczek? Rzeczywiście nie wiedzieli czy jakaś zmowa milczenia czy one urodziły się poza Rosewood czy może Shepard w ogóle nie wyjaśniła tego wątku???

 2. no wiedziałam że ona ma siostrę bliżniaczkę……ale ja cos jeszcze znalazłam…..
  Bardzo popularne, piękna i okrutna dziewczyna. Alison jest najlepsi przyjaciele z Emily, Aria, Spencer i Hanna, w taki czy inny sposób, uczy wszystkich swoich najgłębszych sekretów. Ona często sekrety dziewcząt przeciwko nim, w celu utrzymania ich w ryzach, wraz z „The Thing Jenna”, czyniąc je obiecuję nigdy nie mów nikomu, co się naprawdę wydarzyło. Alison znika w tajemniczych okolicznościach na jedną noc w sleepover, pod koniec siódmej klasy. Trzy lata później jej ciało jest w końcu odkryto zakopane pod altanką na jej rodziny byłego majątku, rozpoczyna śledztwo. Okazuje się, że w Poszukiwane osoby dziewczyny wszystko było przyjaciółmi z tyłu w siódmej klasie był tajny bliźniak Ali siostra Courtney, i że Ali zabił Courtney o kradzież jej tożsamości.
  jest napisane w książce..:)

 3. tak Jenna umrze.

  Beniak (sie 24, 2012)

  W sumie to nic odkrywczego, bo każdy zna chyba teorie o bliźniaczkach. A i jeszcze coś (SPOILEEEEEEEEEER) okaże się, że Billy tak naprawdę nie zabił Ali i Jenny, tylko ktoś inny.
  – No przecież to jest napisane w notatce ! 😀

 4. Czytalam wszystkie ksiazki, sporo watkow rozmija sie z tym co jest w w serialu, a co w ksiazkach . troche sie zawiodlam ze 8 czesci sie skonczyla ujawnieniem kto zabil Ali (a raczej Courtney). Mialam wrazenie ze to juz ostatnia czesc :/ … Jestem ciekawa co bedzie w nastepnych tomach skoro juz w 8-mym tomie jest wiadomo kim jest A…
  coraz bardziej mnie zaskakuje autorka 🙂

  (sorki ze bez pl znakow owych nie posiadam:) ).

 5. Też właśnie czytam 8 tom.I rówinież czuję się jakby to miał być koniec.Po ujawnieniu tego kto to jest Courtney nagle wszystko stało się jasne.Może nie do końca bo dalej nie mamy pewności czy to na prawdę Billy zabił Alison i Jennę.Dalej czuję jednak,że Courtney nie mówi całej prawdy.

Dodaj komentarz