Aria i jej powiązania…

Po wypowiedzi Marlene na temat „Big A” zwróciłam na coś uwagę. W finałowym odcinku gdy nasze Kłamczuchy postanowiły wyznać prawdę Emily o Paige, Hannah miała zastrzerzenie co do tej teorii. Przeciez Paige też się upiła, więc skoro to ona jest A to czemu to zrobiła? Spencer wspomniała o genialnym sposobie na morderstwo w filmie z Sharon Stone „Nagi Instynkt”. Zaciekawiła mnie reakcja Arii na ten temat. Jej przerażenie.

 

 

 

 

Hanna zbywa to zaprzeczeniem głowy, ale nie Aria. Aria jest przerażona.

Drugi szczegół który mnie zaciekawił to zdjęcie dwóch Arii. Niektórzy twierdzą że to te bliźniaczki. Ja jestem wśród nich. Szczególnie po jednym z wywiadów, gdzie kłamczuchy mówią, że reżyserzy uwielbiają mieszać ksiązkę z serialem. Uwielbiają przypisywac pewne rzeczy z książek, serialowym postaciom, więc czemu nie przypisać bliżniaczki nie Alison, a Arii?

Ale moją uwagę przykuł strój na tym zdjęciu. Strój z 8 odcinka 3 sezony, gdy Aria idzie z Ezrą na wystawę, którą zorganizowała mama Ezry. Czemu reżyserzy dopiero wtedy dali nam tą wskazówkę? Ja nie mam pomysłu, ale może wy macie jakieś teorie?

 

 

26 myśli na “Aria i jej powiązania…”

  1. sercio: To jest „A-team”. Jej sprzymierzeńcy mogą wysyłać sms-y dla pozoru, aby nie wyszło na jaw, że nie jest w stu procentach szczera. Radzę poczytać trochę na ten temat przed komentowaniem, że to nie ma sensu. Poza tym nie szkodzi swojemu związkowi. „A” działało cały czas razem z Ezrią, a dopiero potem wypaplało tajemnicę. Dziwne… wtedy też Aria chciała wszystko wyznać rodzicom. 🙂

  2. boooze ale zajebiscie by było jak była Aria była A…to by było coś. genialne…że przez ten cały czas udawała i kłamała. dobra aktorka poza i w serialu xd jeszcze jakby z ezrą była w teamie to by było coś. bo wcale nikt nie powiedział że jest jeden team. może sa dwa A teamy i one miedzy sobą rywalizują , przy czym kłamczuchy na tym cierpią..niewiem,totalny mętlik. ale gdyby ARia okazała się A byłoby genialnie!

Dodaj komentarz