Co możemy oczekiwać od 9 odcinka 5 sezonu PLL „March of Crimes”.

Hanna wymyka się szybko, ale wygląda na to, że jej przyjaciele mogą powiedzieć „już wystarczy” w 9 odcinku Pretty Little Liars. Miejmy nadzieję, że będą ją wspierać, zamiast oskarżać.

Co jeszcze możemy oczekiwać od wtorkowego odcinka? Zebraliśmy tu wszystkie największe spoilery, sneak peaki i wskazówki, które mogą Was przygotować.

Pijacka droga Hanny. Oficjalny opis mówi, że „Hanna kontynuuje swoją pijacką drogę z pomogą Caleba” – widzimy ich na promocyjnych zdjęciach i sneak peaku z tego odcinka – „a jej przyjaciółki nie mogą już patrzeć na samodestrukcję Hanny”. Cieszymy się, żę Kłamczuchy zostaną w końcu wzmocnione.

Hanna jest przeciwko Ali. Mówiąc o Hannie, w tym klipie daje Alison do zrozumienia, że sprawa z Noelem, którą zrobiła w zeszłym tygodniu, nie była OK.

Dodatkowo Jenna! Sneak peak pokazuje również początek konfronatacji Alison i Jenny Marshall, więc jesteśmy bardzo podekscytowani, żeby zobaczyć więcej.

Aria zaczyna kwestionować Zacka. Aria może i traktowała Hannę okropnie w zeszłym tygodniu, ale teraz wrócił jej rozsądek i „zaczyna zwracać uwagę na Zacka izastanawia się czy Hanna -po pijanemu- mówiła prawdę”. Hmm, tak Aria, mówiła.

Tanner wciąż naciska. Mówiąc o Arii, w tej zapowiedzi musi stawić czoła Tanner, która zadaje również kilka niewygodnych pytań o Ezrę.

Emily spogląda na Noela. Tymczasem „Emily próbuje znaleźć informacje łączące Alison z Noelem”, co sugeruje, że nie jest już do końca w Teamie Ali; w  przeciwnym razie dlaczego po prostu sama nie zapyta Ali, co sprawia, że Noel jest na jej rozkazy?

Odkrycie Spencer. Wreszcie „Spencer dokonuje zaskakującego odkrycia u okulisty. Opierając się na promo, to wygląda bardziej na przerażającą wiadomość od A.

Piszcie swoje przemyślenia w komentarzach poniżej!

źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/2014-08-01-spoilers-roundup-expect-episode-9

3 myśli na “Co możemy oczekiwać od 9 odcinka 5 sezonu PLL „March of Crimes”.”

      1. taaak, mi zwłaszcza podobało się to, że Caleb zawsze miał głowę na karku i pomagał dziewczynom w sprawie A. A teraz tylko chla i szlaja się z Hanną, choć po przeżyciach w Ravenswood, trochę mu się nie dziwię, że psychika mu siadła. Ale czas najwyższy się ogarnąć. Mam nadzieję, że zrobią to przed summer finale.

Dodaj komentarz