Co to może oznaczać? Kolejna wskazówka?

Przeglądając tumblr’a znalazłam to zdjęcie : 

Uważacie, że to już przesada i fani szukają „dziury w całym”?

A może sądzicie, że to jest wskazówka? Przecież Marlene i cała jej ekipa często dawała nam różne wskazówki, które nie były (często do tej pory nie są) odkryte.

Jeszcze przypomnę, że jest to scena, gdy Caleb czeka na Hannę odwiedzającą Monę w Radley i gra w karty.

Swoją drogą co myślicie o motywie kart? Ma to jakieś znaczenie?

Piszcie w komentarzach! 🙂

11 myśli na “Co to może oznaczać? Kolejna wskazówka?”

  1. Mnie tez to ciekawi, poniewaz gdy Caleb rozmawial z Mona w szpitalu wspomnial on, ze Mona dobrze gra w karty czy cos takiego.. ale mysle, ze Caleb nie moze byc w A-team’ie, poniewaz nienawidzi Mony, Jenny i byla tez jedna scena, w ktorej Garett chce go przejechac, ale Caleb sie cofa.. byla tez scena, gdzie Caleb kloci sie z Lucasem i jest jakby takie naprowadzenie do A. Watpie, zeby Caleb byl w tym, ale podejrzewam, ze cos wie..

  2. jeśli chodzi o to że 'oni wiedzieli już od pierwszego sezonu że Toby to A’ to jest bzdura na jednym z wywiadów z 'Tobym’ i z 'Calebem’ padło właśnie to [pytanie czy od początku było to wiadome prawda jest taka że nie tylko Toby był w roli a ale także Caleb zagrał w tej samej scenie … Potem tylko wybrali tego który lepiej zagrał i komu bardziej pasowała rola A. I przy okazji nie chcący w tym wywiadzie 'Caleb’ zdradził że nie będzie A.

  3. M.rysia aktorzy nie wiedzieli kto jest A zeby sie nie wygadali tak jak sama powiedzialas zrobil to Caleb dlatego graja kilka scen z roznymi osobami, ale scenarzysci, ci co to pisza to wiedzieli ze Toby bedzie A od 1 sezonu, bo przeciez jezeli oni nawet by tego nie wiedzieli i by to ciagneli tak jak napisala toffcia17 to sami by sie w tym wszystkim zamieszaniu pogubili i z serialu zrobilaby sie wielka lipa 😀

Dodaj komentarz