Co wydarzy się w 23 odcinku ” Eye of the Beholder ” ?

Portal wetpaint.com dodał artykuł, w którym zdradza czego mozemy się spodziewać po 23 odcinku, drugiego sezonu Pretty Little Liars ” Eye of the Beholder ” Kim jest Duncan? Czego bliskie są kłamczuchy? Czy Toby powróci? Co upuści Janson? Tego dowiecie się w rozwinięciu..

Kłamczuchy coraz głębiej zaglądają w tajemniczą ukrytą przeszłość Alison, co raz więcej pytań znajduje odpowiedzi.

Ktoś o imieniu Duncan ” z przeszłości Alison ” pojawia się i „mógłby mieć klucz dla wszystkich odpowiedzi dziewczyn”, ale czy one moga mu zaufać i obniżyć swoją czujność?

Czy to możliwe,ze tą role zagra australijskii aktor Lachlan Buchanan o którym pisaliśmy ostatnim razem? Czy Duncan jest tą samą osobą,którą mogliśmy usłyszeć przez telefon  w ostatnim odcinku ” The Naked Truth”?

W tym odcinku odkryjemy,ze wszystkie cztery Kłamczuchy są na drodze by dowiedzieć się co Alison wiedziała zanim umarła, co najprawdopodobniej zbliży to dziewczyny do znalezienia jej mordercy! Także w tym odcinku wraca Toby! Jednak powrót Tobyego do Rosewood powoduje niespodziewane spotkanie,które kończy się niebezpieczeństwem.Jeśli to oznacza,ze Toby jest kolejny raz zagrożony nie jesteśmy pewni czy powrót do Rosewood jest najlepszym pomysłem.Najbardziej obiecujący jest Jason, który „podrzuci torbę Alison,które mogą być czyms więcej niż tylko starociami.” Kochamy wszystko co jest związane z sekretami Alison, szczególnie jeśli dotyczą jej przeszłości,zanim została przyjaciółką czterech dziewczyn.  Absurdalnie jesteśmy podekscytowani z tego powodu!oryginał :  http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/pretty-little-liars-spoiler-what-happens-on-season-2-episode-23-eye-of-the-beholder-

1 myśl na “Co wydarzy się w 23 odcinku ” Eye of the Beholder ” ?”

Dodaj komentarz