Czego nie wiecie o Ashley Benson …

Ashley Victoria Benson urodziła się 18 grudnia 1989 roku w Kalifornii.  Często występowała gościnnie w różnych serial. Można było ją zobaczyć m.in. w „Siódmym niebie”,” CSI: Kryminalne Zagadki Miami”,” Życie na fali” czy „Nie z tego świata”. Jednak dopiero w 2005 roku zagrała większą  rolę w „Dziś 13, jutro 30”.  W 2007 roku miała okazję grać jedną z głównych ról w filmie „Dziewczyny z drużyny 4”. Wcieliła się w pewną siebie cheerleaderkę o imieniu Carson. Później „Pięć dziewczyn z Teksasu”, „Bart Got a Room” i świąteczny film „Christmas Cupid”. Miała okazję zaczerpnąć modelingu. Karierę modelki rozpoczęła w wieku 5 lat. Jako młoda dziewczyna  uczęszczała na lekcje tańca. W Vogue Magazine pozowała z Britney Spears. Jej starszą siostrą jest aktorka Shaylene Benson. Natomiast dzięki roli Hanny w młodzieżowym serialu „Pretty little liars” zyskała popularność i fanów.

Ashley to 165 centymetrowa blondynka. Kontaktuje się z fanami za pomocą twittera – http://twitter.com/#!/ashbenzo . Jej oficjalna strona internetowa to http://ashleybenson.net/ . W serialu mimo pozornego wrażenia gra inteligentną dziewczynę. W pierwszym odcinku ukradła okulary.

Benson mieszka w Los Angeles. W wolnym czasie lubi podróżować, śpiewać, spędzać czas na plaży, oglądać telewizję i mecze Los Angeles Lakers, ponieważ jest ich wielką fanką.

Ashley w dzieciństwie:

Jej pies:

1 myśl na “Czego nie wiecie o Ashley Benson …”

Dodaj komentarz