Czemy Nate powiedział Jennie „Wiem, że mnie widziałaś” ?

Po tym jak Hanna przypadkiem powiedziała Nate’owi, że Jenna przez jakiś czas udawała, że jest ślepa, on wykrzyknął do niej:

„Hej Jenna, nie udawaj, że mnie nie widzisz! Wiem, że mnie widziałaś!”

Czy Jenna „widziała” Nate w przesłości, kiedy udawała ślepą? Czy skłamał Emily, że widzi ja pierwszy raz, na początku sezonu? To by znaczyło, że był w Rosewood wcześniej, przed trzecim sezonem. Jeśli tak, to mógł wiedzieć więcej o A-Team niż by się wydawało.

W ostatnim odcinku, Jenna odwiedziła Emily wieczorem i powiedziała „ Uważaj, z kim się zadajesz, Emily”. Następnie widzimy jak Jenna pakuje walizki i wyjeżdża z Rosewood. Uważamy, że chodziło jej o Paige, szczególnie odkąd wiemy o jej przeszłości z Alisson. Ale jakiś cienki głosik podpowiada nam, że może miała na myśli  Nate’a? Co sądzicie?

źródło- wetpaint.com

16 myśli na “Czemy Nate powiedział Jennie „Wiem, że mnie widziałaś” ?”

 1. Mi się wydaje, że o Nate chodziło Jennie.

  Mnie w tym odcinku zaciekawiło też, coś takiego, że Nate mówił, że Maya i Emily są do siebie brdzo podobne. To było wtedy co mówili o tym pocałunku.

  Nate pewnie nie jest kuzynem Mayi i to ten chłopak którego bała się na obozie i Maya go odrzuciła. Nate ją zabił i przerzucił się na Emily ;p

 2. Nate mówił Emily, że ona jest podobna do Mayi, a przecież uznaje się go za jej „kuzyna”, więc nie powinien wiedzieć takich rzeczy. A nawet gdyby byli ze sobą blisko to nie zmienia faktu, że on opowiadał to, jakby sam przeżył odtrącenie, skierowane w jego stronę, przez Mayę.
  Nate spotkał Jennę kiedy już widziała i mówił, że widział ją po raz pierwszy. Natomiast krzyknął do Jenny, „(…)Wiem, że mnie widziałaś!”
  Nie wiemy co z dalszą częścią filmu z kamer, umieszczonych koło domku Noela. Wiemy, że wtedy jeszcze udawała ślepą. Jenna mogła widzieć Nate’a, kiedy mordował/porywał Mayę, ale on nie zdawał sobie z tego sprawy, gdyż myślał, że jest niewidoma. 😉

 3. BetterLockItInYourPocket

  zgadzam się z AlisonDiLaurentis i AFan : Jenna była tam z Noelem i pewnie widziała jak
  Nate – czyli tak naprawdę ten chłopak z obozu- porywa Mayę. Jenna pewnie została przez niego zauważona, myślał, że jest bezpieczny skoro jest niewidoma. Ona nikomu nie powiedziała, co widziała, żeby nikt się nie dowiedział, że udawała. I może on dlatego był da niej taki miły, chciał dac jej prezent, coś kręcił z nią – tak na wszelki wypadek. Tylko jeśli tak by było, to czy krzyknął by to : „Wiem, że mnie widziałaś” przy Hannie? ona mogła się przeciez zainteresować gdzie Jenna go widziała skoro to było wcześniej, kiedy jeszcze udawała niewidomą.

Dodaj komentarz