Czy Hanna i Wren zbliżą się do siebie?

Sezon 3 Pretty Little Liars pokazał nam nową pączkującą przyjaźń, której nigdy byśmy się nie spodziewali: przyjaźń Hanny i Wrena! Oczywiście, między fanami, krążą pogłoski o potencjale na coś więcej niż przyjaźń między tą dwójką-zwłaszcza, że Julian napomknął, że Wren może mieć nowy obiekt miłosny tego sezonu.


Co na temat nowej pary ma do powiedzenia Marlene King? Ostatnio przekazała nam kilka myśli na swoim Twitterze.

Jeden z fanów poprosił Marlene, aby opisała przyjaźń Hanny i Wrena jednym słowem. Jej odpowiedź brzmi: „sweet” – „słodka”.

Po tym fan zapytał, czy to oznacza “Wrennę” (Hanna/Wren)? Marlene odpowiedziała: “słodka może mieć wiele znaczeń”.

 Marlene, jak zwykle skromna! Ta odpowiedź jest totalnie nie-odpowiedzią! Ona jest lepsza w trzymaniu sekretów w tajemnicy niż nasze kłamczuchy!

Marlen również ostatnio wspomniała na Twitterze, że Hanna i Caleb będą mieli intensywny rok.  Jeśli ta intensywność będzie zbyt duża, może zobaczymy Hanne zbliżającą się do Wrena. Z drugiej strony, „słodka” brzmi całkiem nieszkodliwie, więc może Wren będzie oddanym przyjacielem Hanny i nic poza tym.

Jak myślisz: Wrenna jest dobrym pomysłem? Czy jesteś nadal za Halebem? Wydaje Ci się, że wypowiedź Marlene znaczy Hanne i Wrena razem, a może będą oni tylko przyjaciółmi?


tłumaczenie: notalonee
źródło: wetpaint.com 

10 myśli na “Czy Hanna i Wren zbliżą się do siebie?”

  1. Mam nadzieje ze tylko przyjaciolmi. Lubie Wrena bardzo ale wole zeby Hanna byla z Calebem bo mi tak sie szkoda robilo Caleba w tych nowych odcinkach 🙁 On ją kocha, Hanna go tez ale Caleb jest taki no.. biedny 🙁

Dodaj komentarz