Czy hasło odgadnięte?

A więc tak jak już wiemy wszyscy snują teorie na temat hasła do strony, którą podała Mona. W zwiastunie widzimy jak Calebowi udaje się wpisać prawidłowe hasło. Ma ono 13 liter. Jeszcze raz przeanalizujmy co powiedziała Mona kierując się zasadą pierwszych liter.

Miss Aria You’re A Killer Not Ezeras Wife ( czyli Panno Ario jesteś zabójczynią, a nie żoną Ezry) = maya knew

No, I miss my Dolls ( czyli Nie, tęsknie za moimi lalkami ) = NIMMD ( Nate, Ian, Melissa, Mona, Darren [?] )

Wychodzi nam : MayaKnewNIMMD. 13 liter. 
Uważacie że to może być to hasło? 🙂
A tutaj macie promo. W  10 sekundzie jest pokazana ilość liter. 😉

KLIK <3

Co Wy myślicie na ten temat? Może macie własne pomysły?


15 myśli na “Czy hasło odgadnięte?”

 1. follow me and end like me.

  @Karolina_98 tu nie chodzi o to, że Aria zabiła Ali. Mona powiedziała to zdanie, aby przekazać informacje w taki sposób aby -A się o tym nie dowiedziało, bo tak jak pod koniec odcinka zauważamy cała rozmowa była nagrywana na dyktafon.

 2. Ja od początku 3 sezonu podejrzewam Arię, bo w ostatnim odcinku 2 sezonu jakaś dziewczyna przyszła do Mony w czerwonym płaszczu Alison, a ostatnio tylko Aria go miała. ajtyna a kto to jest Noel? Jak ktoś z 1 sezonu to ja mam prawo nie wiedzieć, bo nie oglądałam, wszędzie trzeba pobierać albo płacić a w telewizji już ten sezon nie leci. A moja teoria jest taka: Mona nie podała hasła przy Arii, bo to ona jest A i zabójcą Ali i chciała się dostać na tę właśnie stronę! I jak widać to się stanie! Och i przyszła mi do głowy kolejna teoria: Caleb jest w A teamie wraz z Arią dlatego rozstał się z Hanną by nie mieć wyrzutów sumienia i pomaga tylko Arii, która chce wiedzieć co tam jest, bo pewnie tam jest zapisane, że to ona jest A i chce to usunąć zanim jej przyjaciółki to zobaczą, bo podoba jej się bycie A!!! Szczerze mówiąc to myślę, że najbarwniejszą postacią tam jest właśnie A, no bo wokół niego kręci się cały serial! Ale długi komentarz!!!

 3. I mam jeszcze taki pomysł, że hasło to imiona wszystkich z A teamu, czyli według mojej teorii w haśle jest Aria! I jeszcze inna moja teoria jest taka, że Jenna wie kim jest A i dlatego pokazała, że nie jest ślepa! Ej i nasuwa się jeszcze jedno: Jenna lubi Arię (zaprosiła ją kiedyś do siebie), bo są razem w A teamie, a co do hasła to będę główkować! Muszę się dowiedzieć szybciej niż nasze serialowe bohaterki, no bo jestem do tego przyzwyczajona! Odgadłam, że Mona to A szybciej niż był ten odcinek, a wiecie po czym? Na końcu każdego odcinka jacyś ludzie zawsze mówili, że A ma śliczne oczka, a mnie samej bardzo się one podobały i sama mówiłam, że są śliczne hahahaha. A w tym całym szyfrowaniu follow me and end like me to jaka jest różnica w tym po co Mona szyfrowała całą wiadomość jeśli i A i Aria to ta sama osoba?

 4. yy.. przecież możesz normlanie oejrzeć odcinki online, wszystkie sa w internecie i to za darmo, wystarczy wpisać w google i masz, czy to na kinomaniaku czy na iitv…

  Noel Khan , to znajomy dziewczyn ze szkoły.

 5. follow me and end like me.

  @ Aria ja sądzę, że Mona szyfrowała wiadomości nie tylko ze względu na Arię, ale też dlatego, bo przewidziała, że -A będzie podsłuchiwać co mówią. Jak można było zauważyć miała rację, bo cała rozmowa została przez -A nagrana na dyktafon.

Dodaj komentarz