Czy Nate był już wcześniej w Rosewood?

Wygląda na to, że tak! Wielu z Nas zmieniło zdanie na temat chłopaka już kilka odcinków temu. Jego niepohamowane napady agresji wobec Jenny, nieustępliwość w stosunku do Emily. Ten gość zaczyna się wszystkim niepodobać. W ankiecie, która była wcześniej przeprowadzona, większość nie ufa Nat’owi.

Dzięki spostrzegawczości Spens ♥, która wyłapała bardzo ciekawe zdjęcie, możemy się przekonywać do złych zamiarów „kuzyna Mayi”.

Właśnie, „kuzyna”? Jakoś dziewczyna Em nigdy o nim nie wspominała, a były ze sobą bardzo blisko. Podobno on też był bardzo blisko z Mayą. Czy to nie dziwne?

Oto co udało się znaleźć:

 

Chłopak w niebieskiej, kraciastej koszuli wygląda zupełnie jak Nate. Choć zdjęcie nie jest wyraźne, to pozostawia dużo do myślenia.

Komisarz Wilden przesłuchiwał Hannę w sprawie morderstwa Alison DiLaurentis. Pokazał jej właśnie ten album. Bardzo zwrócił uwagę na to zdjęcie, więc mogło wiele znaczyć w sprawie wyjaśnienia morderstwa. Pytał także o drugiego chłopaka stojącego obok Nate’a. Czy któryś z nich  miał coś wspólnego ze śmiercią Mayi? Jak uważacie?

 


10 myśli na “Czy Nate był już wcześniej w Rosewood?”

Dodaj komentarz