Czy Spencer i Caleb będą razem?

W 8 odcinku 3 sezonu Pretty Little Liars „Stollen Kiss” Spencer (Troian Bellisario) i Caleb (Tyler Blackburn)  zostali połączeni przez drogie swetry i hakowanie strony Mayi (Biana Lawson). Niektórzy fani twierdzą, że para pokazała już wcześniej oznaki czegoś więcej, niż przyjaźni.

Caleb jest obecnie singlem a podczas odcinka Spencer i Toby (Keegan Allen) mieli dużą sprzeczkę. Czy jest możliwe, że chemia między Spencer i Calebem rozwinie się w coś więcej?

Prawdopodobnie nie, przynajmniej nie w najbliższym czasie. Nie tylko tam były mocne wskazówki, że Caleb i Hanna (Ashley Benson) ponownie połączą się, ale po odcinku Marlene King tweetowała, że ona „widziała” chemię pomiędzy Spencer i Calabem, „ale kłamczuchy nie kradną nawzajem chłopaków”.

Marlene złożyła podobną kwestię w niedawnym wywiadzie dla The Insider mówiąc, że Spencer i Caleb „razem mają niesamowitą chemię”, ale są „tylko przyjaciółmi”. Wyjaśniła, że kłamczuchy głęboko odczuwają przyjaźnie, które są „bardzo ważne” do pokazania. W swej istocie Pretty Little Liars to przejście do historii tych 4 przyjaciółek.

Więc choć było zdecydowanie kilka iskier ostatniej nocy, to romans nie jest w zapisany w kartach. Mamy tylko nadzieję, że zobaczymy więcej przyjaźni pomiędzy nimi. Z mądrością Spencer i  inteligencją Caleba, mogliby być potężną parą.

13 myśli na “Czy Spencer i Caleb będą razem?”

Dodaj komentarz