Czyżby kolejna wskazówka, kim może być A? [zdjęcie]

A podobno ktoś w przebraniu czarnego łabędzia ma być A… podobno.
Hmm, ja uważam, że A to: EzrA/Aria(nie chodzi tylko o to zdjęcie)/Spencer/Lucas. Trzymam kciuki. Jeszcze 3 dni, kłamczuchy.

22 myśli na “Czyżby kolejna wskazówka, kim może być A? [zdjęcie]”

 1. Spencer_Hastings

  Mi się wydaje ze Aria nie jest A bo przeciez : A powiedzialo o zwiazku Arii i Ezry, Arii rodzicom no a ona raczej by tego nie chciala no nie? Bo potem sami widzicie jakie ma problemy. I Ezra tez nie mogl byc A bo przeciez tym bardziej by nie powiedzial o ich zwiazku i jeszcze ta scena jak do restauracji nie wszedl bo zauwazyl Baryona ktory przy stoliku siedzi jak najszybciej odszedl zeby go nei zauwazyl..

 2. czarny łabędz to ktoś inny. widać to na promo. mysle ze Aria ma sukienke „a kind of perfect”, bo jak pamiętacie to ona w swoim zaproszeniu na bal miała kartę od -A w sprawie spotkania, czy cos takiego. wiec ona ma taką dziwaczna sukienke, żeby A ja poznało, cos w tym stylu…

 3. „czarny łabędz to ktoś inny. widać to na promo” .Są dwie opcje. 1. Czarny łabędź to nie A 2. Chodzi o strój Arii. Dlaczego? A myslicie, że A byłoby pokazane w promo? Nie sądzę, bo byśmy prawie wiedzieli, kto nim jest, a już na pewno, że to dziewczyna. To by było głupie ze strony reżyserów.
  Spencer_Hastings – nawet mi się nie chce tego po raz tysięczny tłumaczyć…

  Klamczucha – znam ten blog 🙂 Śmieszny jest, ale i tak jestem nadal za teorią 'EzrA’

 4. Boze… zaczyna mnie denerwowac ta sytuacja. jak EZRA MOZE BYC A? przeciez to za proste, za kazdym razem jak widze ze ktos pisze ze EZRA to -A to mnie licho bierze… No jezu -.- jak mozna byc tak glupim i twierdzic ze on jest -A? -.- BEZ urazy.

 5. Krystiano – nie moja wina, że kiedyś ludzie wyśmiewali tę teorię (wtedy podejrzewałam Ezrę, właściwie od początku), a teraz nagle wszyscy są za nim. Ja zdania przez to nie zmienię. Myślisz, że ktokolwiek nie był podejrzewany? Rodzice, Emily, Hanna… oni też mogą być A i nie jest to żadną tajemnicą dla żadnego fana. A to może być każdy z bohaterów.

 6. Bez urazy, ale ludzie łączcie fakty! Jak Ezra ma być „A” ? To nie miałoby sensu a poza tym już przecież można wywnioskować, że „A” to dziewczyna. Z reszta po co by było starszemu facetowi uwzięcie się na jakiś małolatach? Tak samo dziewczyny, prędzej bym powiedziała, że któraś zabiła niż jest „A”. Ja podejrzewam Melisse, od jakiegoś czasu ja podejrzewam i wszystko pasuje. Np. ten wywiad z „A”, gdzie mówiło że jest cienka granica między miłością a nienawiścią (czyli między siostrami) i zależy jej by dowiedziała się tylko najsilniejsza (Spencer) i ma ten sam laptop…

 7. no proszę was! jedna z kłamczuch?! to byłoby zbyt oczywiste. z resztą, jak zdradza nam ian harding w jednym z wywiadów, ujawnienie się A nie jest gwoździem programu. owszem ma być to grupa ludzi, ale szczerze wątpię, żeby to była, któraś z kłamczuch. dla przykładu:

  jeżeli Emily byłaby A to po co wysyłałaby swojej matce zdjęcia swoje z Mayą?

  jeżeli Aria byłaby A to po co wysłałaby Elli list, w którym piszę o zdradzie ojca? po co dałaby Bayronowi list ze szczegółowymi danymi spotkania Arii z Ezrą?

  jeżeli Hanna byłaby A po co podsuwałaby Monie swoją kartotekę? sama by do siebie wysyłałaby wiadomości typu: ” usuń swoją technicznego chłopaka albo zrobię to za ciebie” ?

  jeżeli Spencer byłaby A po co doprowadziłaby do upadku Tobiego?

  dla mnie głównym podejrzanym jest:
  oficer Wilden : on już w pierwszym odcinku pierwszego sezonu powiedział do dziewczyn, że ni podda się tak łatwo i będzie węszył, bo Alison została zamordowana, a kłamczuchy nie powiedziały mu całej prawdy. po chwili, kiedy od nich odchodzi, wszystkie kłamczuchy dostają smsa o treści: ” I’m still here bitches.” -A
  jeszcze A po pożarze w domu Jasona podstawiło pod jego dom odznakę Garreta , za co on sotał w ostatnim odcinku aresztowany. pewnie oficer Wilden chciał, żeby Garett przstał węszyć, a jak on będzie w więzieniu to oficer Wilden będzie mógł sobie dręczyć kogo tylko chce. jeszcze oficer Wilden tłumaczył się matce Hanny, że jeżeli nie prowadziłby dalej śledztwa zostałby bez pracy. więc dla mnie jest on głównym podejrzanym, chociaż i tak A to będzie inna osoba, ale poobstawiać nie zaszkodzi. 😉

Dodaj komentarz