Dla fanów Ezrii i Spobiego

Na stronie wetpaint.com ukazał sie spoiler na temat dwóch najbardziej lubianych par Ezrii i Spobiego.  Zniecierpliwieni? To zapraszamy do rozwinięcia 

 Fani EZRII: czy siedzicie? Weźcie głęboki wdech przed dalszym czytaniem. Producentka Pretty Little Liars, pod presją fanów wyjawiła, że w dwóch ostatnich odcinkach tego sezonu Aria i Ezra będą mieli 2 romantyczne chwile.

Marlene na swoim twitterze napisała:

„Ezria: są dwa momenty, na które wszyscy czekają. Pierwszy pojawi się w łóżku, w 24 odcinku”

Zobaczmy, na co fani Ezrii czekają. Kilka przychodzi nam do głowy: spacer w publicznym miejscu, gdy trzymają się za ręce, decyzja o wspólnym wyjeździe z Rosewood; a tak, jeszcze KIEDY ONI „TO” W KOŃCU ZROBIĄ. „TO” jest jedynym ważnym momentem, który przychodzi nam do głowy jeśli chodzi o łóżko. Czyżby Marlene oficjalnie potwierdziła kiedy i gdzie się wydarzy?

A teraz SPOBY WIADOMOŚCI: POCAŁUJĄ SIĘ w finale tego sezonu. Czy to oznacza, że po ujawnieniu tożsamości „A” ta dwójka będzie mogła spotykać się , bez żadnych gróźb?

Tu znajdziecie link do artykułu: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/did-marlene-king-just-reveal-when-and-where-ezria-will-finally-do-it-

I co Wy na to? Pamiętacie plotki o odmiennym stanie Arii – nie Jason a Ezra tatusiem? Nasuwa się jeszcze jedno pytanie: skoro Spencer i Toby się zejdą, to o co chodzi z tym spoilerem o niej i Jasonie?

7 myśli na “Dla fanów Ezrii i Spobiego”

  1. no muszę przyznać, że ostatnio polubiłam parę Aria&Ezra, więc jak najbardziej ciesze się z tej wiadomości, poza tym ich związek momentami był nudny, więc dobrze, że wprowadzą coś takiego..

    Spencer i Toby… boże, no nie znoszę tej pary. ; x
    only Spencer&Wren.

Dodaj komentarz