Filmy z aktorami PLL. Cz.2

Filmy z aktorami Pretty Little Liars

Cz.2

Kolejna porcja filmów.

Poprzednią znajdziecie tutaj:

http://www.prettylittleliars.com.pl/filmy-z-aktorami-pretty-little-liars-cz-1-4140

Ashley Benson (Hanna Marin) w roli Caitlin Quinn

Christmas Cupid

(komedia, familijny, fantasy)

Sloane Spencer to piękna i stylowa kobieta sukcesu pracująca w firmie PR. Kilka dni przed świętami jej najważniejsza klientka nagle umiera. Duch Caitlin (Ashley Benson) wraz z duchami jej chłopaków zabiera Sloan w podróż do przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, by pokazać jaki wpływ miało jej bezduszne zachowanie. Zwrócą uwagę na to, co jest w życiu najważniejsze i pomogą odnaleźć prawdziwą miłość.

Lucy Hale (Aria Montgomery) w roli Katie

Kopciuszek: W rytmie miłości

(komedia romantyczna, familijny)

17-letnia Katie jest zabiegana, przepracowana i na dodatek żyje w strachu, że znowu będzie musiała zmienić rodzinę zastępczą. Żeby tego uniknąć, bez mrugnięcia okiem wykonuje polecenia macochy i przyrodniego rodzeństwa. Utalentowaną wokalnie Katie szczególnie smuci fakt, że musi śpiewać w chórku swojej mało uzdolnionej siostry przyrodniej, Bev Van Ravensway, która stara się o kontrakt płytowy. Prezes Massive Records, Harvey Morgan, szuka właśnie nowego, spektakularnego talentu, który ma zostać złowiony na przedstawieniu w Departamencie Sztuki prestiżowej, prywatnej szkoły.

Ashley Benson (Hanna Marin) w roli Brooke

Pięć dziewczyn z Teksasu

(dramat, biograficzny)

Znane jako „Fab Five” cheerleaderki: Ashley, Lisa Toledo, Brooke Tippit,Jeri Blackburn i Tabitha Doering lekceważą zasady szkoły, piją alkohol i umieszczają sugestywne zdjęcia oraz filmy w internecie. Matką Brooke jest dyrektor szkoły, dzięki czemu żadna z dziewczyn nie jest karana za złe postępowanie. Gdy nowa trener cheerleading’u, Emma Carr próbuje je zdyscyplinowac, jej przełożeni proszą ją o dymisję. Trenerka przedstawia całą historię mediom, wybucha afera.

 

Oczywiście czekam na wasze propozycje!!!

 

 

 

10 myśli na “Filmy z aktorami PLL. Cz.2”

  1. Pięć dziewczyn z Teksasu niezłe. Przy następnym artykule możnma dodać Ty będziesz następna i Donkey Punch z Julianem, Morderca naszej matki i Chłopak pilnie poszukiwany (See Jane date) z Holly Marie Combs, Bratz z Janel, W rytmie Hip Hop z Biancą Lawson, Wredne Dziewczyny 2 z Claire Holt, Krzyk 4, Fear Island z Lucy Hale, Sorority Wars z Lucy i serialową Meredith – Amandą Schull, Niewierna z Chadem Lowe (choć to raczej dla pełnoletnich widzów)

Dodaj komentarz