Filmy z aktorami PLL. CZ.5

Lizzie McGuire”

 Yani Gellman (Garrett) jako Paolo

Zrealizowana przez studio Walta Disneya kinowa wersja bijącego rekordy oglądalności serialu TV. Zwariowane przygody trzynastoletniej dziewczyny z Ameryki, która wyjeżdża na szkolną wycieczkę do Włoch. Przypadek chce, że na miejscu wszyscy biorą ją za młodą gwiazdę muzyki pop, którą do złudzenia przypomina.

Gatunek- KOMEDIA, MŁODZIEŻOWY.

 

 

„Koszmar kolejnego lata”

Torrey DeVitto (Melissa) jako Zoe

 

Czwórka nastolatków z małego miasteczka w Kolorado, jest terroryzowana przez nieznanego osobnika, po tym jak 4 lipca przypadkowo zabijają swojego kolegę. Pomimo sprzeciwu jednego z nich grupa postanawia zachować to w tajemnicy. Dokładnie w rok po tym nieszczęśliwym wypadku, czwórka przyjaciół otrzymuje wiadomość z informacją, że ktoś jeszcze zna ich tajemnicę. Czy grupa znajomych zdoła przeżyć i dowiedzieć się kto jest ich prześladowcą zanim sami zginą?

Gatunek- HORROR.

 

 

„Albino Farm”

Tammin Sursok (Jenna) jako Stacey

Czwórka przyjaciół trafia na tereny, zamieszkałe przez zdegenerowanych wyrzutków z pobliskiego miasteczka. Próbując się wydostać będą musieli pokonać, bezwzględnych kanibali nie znających litości. Tylko czy wszyscy doczekają poranka?

 Gatunek- HORROR.

12 myśli na “Filmy z aktorami PLL. CZ.5”

  1. Nie oglądałam AF – ale widziałam, że ma strasznie niskie oceny na filmwebie i imdb, ale jak ktoś jest fanem Jenny to jak najbardziej można oglądać 😉

    KKL – nawet, nawet, aczkolwiek 2 poprzednie, oryginalne części o niebo lepsze (z J.L. Hewitt)

    TLMM – bardzo sympatyczny film w pięknej scenerii 🙂

Dodaj komentarz