Finał sezonu i powiązanie Lucasa z Jasonem – wywiad z Brendanem Robinsonem

Filmowanie finału sezonu 3. Pretty Little Liars dobiega końca, a wiecie, co to znaczy. Obsada zna teraz całą masę sekretów.

Ostatnio mieliśmy szansę pogadać z Brendanem Robinsonem, który nie chciał wyjawić niczego wielkiego, jednak sypnął paroma szczegółami na temat nadchodzącego sezonu 3B, wliczając w to kontakty Lucasa z Jasonem, kiedy pęknie, i czego możemy się spodziewać po finale sezonu.

Wetpaint Entertainment: Sezon 3A zakończył się szokująco – czy 3B będzie w stanie zaskoczyć fanów równie bardzo?

Brendan Robinson: Tak. Jeśli myśleliście, że finał 3A był największy jaki może być, to ostrzegam ludzi by się przygotowali na totalne zaskoczenie. Nie mogę powiedzieć niczego dosłownie. Ale my nadal podnosimy poziom z roku na rok. Nie mam pojecia jak oni to robią w pokoju scenarzystów, ale jakoś im się to udaje.

Kiedy serial wróci na antenę, bezpośrednio zobaczymy Monę, Szaloną Monę, wypuszczoną z Radley Sanitarium, wracającą do szkoły. Więc to spowoduje wiele chaosu – nie tylko dla dziewczyn, ale dla wszystkich wplątanych. Może dla Lucasa, może nie. Nie mogę powiedzieć ze stuprocentową pewnością, ale on będzie w to jakoś wmieszany.

Co możesz zdradzić z finału?

Wszystko co mogę powiedzieć, to to, że każdego roku nasze finały są na podstawie filmów Hitchcock’a – coś fajnego co robią scenarzyści. A w tym roku, mogę powiedzieć że zamieszane jest w to Winnebago, rodzaj samochodu kempingowego. To wszystko co mogę powiedzieć.

Dlaczego Lucas i Jason mieli wspólne chwile w odcinku Halloweenowym? Są przyjaciółmi?

Oh, powiedziałbym, że są tylko znajomymi. Chociaż na pewno dzieje się coś między nimi za kulisami. Nie mogę wiele o tym powiedzieć, ale dowiecie się o tym więcej w odcinku 2 sezonu 3B (odcinek 15: Mona-Mania). To jakby wyjdzie na jaw. Pare interesujących rzeczy.

Dowiemy się więcej o motywacjach Lucasa w tym sezonie?

Tak. Ponownie, w odcinku 2 sezonu 3B. Wydaje mi się, że Marlene, nasza producentka wykonawcza, powiedziała że on w końcu pęknie. Więc to się stanie.

Czy zawęzimy grono podejrzanych przed finałem?

Tak. Tak myślę. Jest wiele pytań powstałych w Halloweenowym odcinku. Chyba właśnie tym się zajęliśmy. Wszyscy myśleli, że Paige była w jakiś sposób zamieszana, ale tak jakby uratowała dzień. Więc po mału eliminujemy, typujemy i wybieramy ludzi. Będzie dużo więcej tego w nadchodzącym sezonie.

Dodaj komentarz