Gdzie jest Jason?

W odcinku 8 “Stolen Kisses” dowiedzieliśmy się że Jason(Drew Van Acker) jest zaginionym po jego dramatycznym wypadku samochodowym w odcinku „Crazy” i najwyraźniej nie będzie go w odcineku 9 „The Game Kahn”.

Powstaje pytanie:Gdzie dokładnie jest ? Wiemy, że zniknął także jego samochód  ale poza tym, nie ma wiele wskazówek na temat tego, gdzie może być.Zapoznaj się z naszymi najlepszymi czterema teoriami na temat jego zniknięcia.

1.Próbuje dowiedzieć się coś o zwłokach Alison:Pamiętajmy że Jason(Drew Van Acker)wypisał gigantyczny czek osobie „tajemniczej” za informacje o Ali.Może odnalazł jakiś trop ?

2.Stara się znaleźć dowody przeciwko Garrettowi: Jason wydaje się tak samo przekonany o winie Garretta, jak kłamczuchy,a będąc częścią NAT klubu, mógłby rzeczywiście wiedzieć coś o tym jak i dlaczego Garrett mógł być związany ze zniknięciem Alison i jej śmierci.Może on uczynił swoją misję, aby utrzymać Garretta za kratkami?

3.Został porwany: Hej, to nie byłby pierwszy raz kiedy ktoś został przymusowo porwany w Rosewood. Mamy tylko nadzieję, że wszystko jest w porządku!

4.Załatwia naprawę samochodu: Może Toby(Keegan Allen) ma rację … Ale raczej w to wątpię.

A co wy o tym myślicie?

źródło:wetpaint.com

7 myśli na “Gdzie jest Jason?”

  1. A może reszta osób, które „uczestniczyły” w NAT to Team A? Łącznie z Garrett `em.
    I może Jason się przed nimi ukrywa, bo nie chce w tym już uczestinczyc, albo…!
    Albo Jason się przed resztą NAT `u ukrywał, bo znał ich straszny sekret, a oni bali się, że komuś go wyjawi więc się go… Pozbyli.

  2. Jason chyba w ostatnim odcinku jak się nie mylę wspominał coś o tym, że już nie chce szukać żadnych informacji o Alison, więc jeśli tak by było to pierwsza teoria by się nie zgadzała, ale z drugiej strony w tym serialu zawsze wszystko się dzieje na odwrót i nigdy nic się nie zgadza. miejmy nadzieję, że sprawa z Jasonem się szybko wyjaśni. a tymczasem jestem strasznie ciekawa jeśli chodzi o sprawę z Mayą : )

Dodaj komentarz