Gdzie jesteś, Jason?

Gdzie się podziewa Młody Pan DiLaurentis? W sneak peeku jego matka mówi Emily, że Jason przebywa na „południu” pomagając babci w naprawie domu… Jedak, czy mówi nam prawdę?

“RT @TeamDryler: why do you ignore Jason tweets? // Someone tried to kill Jason w/ an elevator. He’s far from Rosewood & taking the stairs,” Bryan tweeted yesterday in response to a worried fan (it wasn’t us…but we are worried).

“RT @TeamDryler: dlaczego ignorujesz teety dotyczące Jasona?” // „Ktoś próbował go zabić w windzie. Jest daleko od Rosewood i próbuje dojść do siebie.” (odpowiedź) (To nie my, ale martwimy się)

Punkt za poczucie humoru, ale nic nie poradzimy na to, że Bryan unika odpowiedzi na te pytania. Czy Jason naprawdę jest na Południu? Czy to eufemizm do tego, że Jason jest „sześć stóp pod ziemią”? Albo wie, kto był w bagażniku? A może nie wie kto próbował go zabić? (Wydaje się wiedzieć o wiele więcej niż wszystkie Kłamczuchy razem). A może związany jest z „B” Teamem?

Niestety z tweeta Bryan’a nie można wywnioskować nic optymistycznego.

Źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/2013-05-23-season-4-spoilers-where-is

4 myśli na “Gdzie jesteś, Jason?”

  1. Ludzie, BTEAM to jest tylko określenie, nie nazwa wzięta od twórców. Czy to tak ciężko zrozumieć? BTEAM w sensie osoby nie powiązane z ATEAM czyt. Mel, Shana, Jenna, które ze sobą współpracują, a że nie są w ATEAM, dla odróżnienia wetpaint pisze BTEAM

Dodaj komentarz