Historyjka od pani Grunwald

Mało kto otrząsnął się po wczorajszym „finałowym” odcinku PLL. Nie dość, że Ezra Fitz – (nudny xD) nauczyciel angielskiego okazał się członkiem A-Team’u to na dodatek dowiedzieliśmy się, że Ali mogła nie zginąć tamtej feralnej nocy.

Tajemnicza Carla Grunwald w rozmowie z bohaterkami nazwała „A” – ON… Na dodatek zasugerowała dziewczynom, że Ali żyje!
Zgodnie z opowieścią pani Grunwald, Allison zadzwoniła do niej w to lato, kiedy zaginęła. Ponieważ opiekunka bractwa ma zdolności jasnowidza, Ali chciała dowiedzieć się kto ją prześladuje. W noc domniemanej śmierci Allison, pani Grunwald mając złe przeczucia przyjechała do jej domu i uratowała Ali przed śmiercią. Chcąc zabrać ją do szpitala, na chwilę spuściła z niej oko i nastolatka uciekła.

Jak wiemy, w spin-offie (Ravenswood) królować ma magia, więc opowieść pani Grunwald o tym, że jest jasnowidzem może być prawdziwa, tylko… czy w serialu Pretty Little Liars można komuś zaufać?

Źródło: Wetpaint

15 myśli na “Historyjka od pani Grunwald”

  1. skoro Aria spotykała się z Ezrą a dziewczyny o tym wiedziały to może dlatego p. Grunwald zrobił taką mine do Hanny gdy ta powiedziała ,,ale przecież Ali może ufać nam”
    Ale z drugiej strony skoro Alison wiedziała kto jest to dlaczego nie wróciła do domu?
    kogo ciało został pochowane ? a jeśli Ezra wykrad ciało Ali to poco ,co mu narobiły dziewczyny że ich też dręczy? czy udawał całą miłość do Ari? ……. OMG ja muszę znać odpowiedzi ,dlaczego trzeba czekać na nie tak długo (22/10/13)

  2. Dokladnie! Nigdy nie powiedziano nam, ze Ali jeszcze zyje, tylko, ze ZYLA. Moze niekoniecznie to Ezra ja porwal, zabil i ponowanie zakopal, ale moglo tak byc. Ja uwazam, ze Alison nie zyje. Mieliby byt wiele do wyjasniania w sprawei ciala, sekcji itp.

  3. tak jak myślałam umiała wstrzymywać oddech ale i tak nie znamy odpowiedzi na większość rzeczy, przynajmniej wiemy że Alison jest żywa i nie miały zwid i naprawdę je uratowała z płonącego domu. O co chodzi z Ezrą? – ja myśle że jest on w to zamieszany w jakiś sposób niekoniecznie jest w A- teamie. Mógł dostać np. wiadomość od A. Tego przecież nie wiemy ale można się domyśleć że kryjówka A nie jest mu obca, przecież wiedział o istnieniu A.

  4. Zauważmy jak zareagowała Aria gdy dziewczyny w końcówce chciały odpuścić skoro Alison nie chce być odnaleziona, że może to doprowadzić A do niej, Aria namówiła je by szukały mimo to. Kocha Ezre. Teoria z A TEAM by się zgadzała ” A- Alison,T – Tobi, E-Ezra A- Aria, M-Mona

Dodaj komentarz