KARTA

Jak pamiętamy, w którymś z poprzednich odcinków pod koniec Mona trzymała w ręku kartę, była to prawdopodobnie dama.

Oglądając drugi raz odcinek piąty, dostrzegłam kartę, na przyjęciu u Jenny, dość dobrze ukrytą, ktora mało kto zauważył.

 

Ostatnimi czasy karty pojawiają się w każdym odcinku. Mona stawiąca pasjansa, później trzymająca kartę, Caleb stawiający pasjansa na telefonie. Jak myślicie, co ta robi schowana na przyjeciu u Jenny? Czy to jakas wskazówka? Czy to możliwe, że karty mają coś wspólnego z całym ATEAM? Jeśli tak, to musimy zwracać większą uwagę na to, kto pojawia się w pobliżu kart, nawet tych wirtualnych.

 

8 myśli na “KARTA”

  1. Paige zabiła Mayę??? Na to wygląda, jeśli wierzyć tej teorii… To było przyjęcie w stylu Alicji w Krainie czarów, więc musiały być tam karty ale… gdybym była zalogowana mogłabym wam podać więcej takich interesujących rzeczy, które dostrzegłam oglądając PLL a raczej moja siostra je dostrzegła i jest blisko rozwiązania tajemnicy kto jest A… Jeśli chodzi o tę hierarchię o której ktoś tu wspominał to kiedyś gdy dziewczyny odkryły, że A to A team wystąpiło takie zdanie o hierarchii! Może rzeczywiście Jenna jest w to wplątana ale przecież Jenna to takie słodziuchne imię…

Dodaj komentarz