Kłamczuchy o ŁÓŻKOWYM MOMENCIE

„Wielki moment Arii i Ezry za Nami. Co myślą o nim serialowe Kłamczuchy?

W wywiadzie dla Bullett Magazine Lucy Hale (Aria), Ashley Benson (Hanna), Shay Mitchell (Emily) i Sasha Pieterse (Alison) wypowiedziały się na ten temat.

Lucy broniła tej pary, nazywając icj bratnimi duszami.

„Myślę, że wiek to tylko cyferki”mówi”Wszystko sprowadza się do uczuć do drugie osoby. Aria i Ezra narazili się na niebezpieczeństwo. Byli już zmęczeni „nie byciem” ze sobą. Myślę, że to prawdziwy związek i wiedzą, że powinni być razem”

Ashley i Shay wiedzą jak to jest zadurzyć się w nauczycielu.

„W siódmej klasie miałam naprawdę gorącego nauczyciela matematyki, był również ratownikiem. Więc potrafię wczuć się w sytuację Arii” -mówi Ashley

„Jest również super-młodym nauczycielem”-dodaje Shay

Sasha będąc najmłodszą z serialowych Kłamczuch powiedziała

„Ezra nie został przedstawiony jako przerażający starzec. Możesz powiedzieć, że bardzo mu na niej zależy”

Tu znajdziecie oryginalny artykuł :

http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/pretty-little-liars-lucy-hale-sasha-pieterse-defend-ezrias-big-moment-in-bed?fb_pid=1331820624&utm_campaign=vrl&utm_medium=fnpg-pll&utm_source=facebook.com

Gdyby tylko jeszcze Byron i Ella przekonali się do potencjalnego zięcia byłoby idealnie. I co Wy o tym sądzicie?

8 myśli na “Kłamczuchy o ŁÓŻKOWYM MOMENCIE”

 1. Tia tylko cyferki powiedziała 80 letnia babcia do 15 letniego kochanka bllllleeee. Odrażające nauczyciel i jego uczennica dla mnie pedofilia, napewno cos z głową nauczyciela nie tak.
  Osobiscie aktora grającego Erze lubie ale jego postac masakra.
  Wole pary mniej ekstremalne

 2. Proszę Was… Oni się poznali za nim się okazało, że to ON będzie jej nauczycielem. I mieli niby zrezygnować tylko z tego powodu… To jak dla mnie byłoby bez sensu. Jestem w sytuacji podobnej, że powinnam zrezygnować już dawno ale przekonałam się i wychodzi mi to na lepsze 🙂 … P.S. Nie chodzi mi tutaj o nauczyciela.
  A wracając do Arii i Ezry. Ile lat ich tak właściwie różni? 4? 5? Bez przesady, że to jakaś wielka liczba. W przyszłości już by nikt na to uwagi nie zwracał.
  Jak dla mnie dobrze, że walczą o swoją miłość i myślę, że świat im to jakoś wynagrodzi. Nie powinny ich obchodzić komentarze innych, a rodzice robią teraz z tego chyba zbyt dużą afere -.- …
  Koniec monologu.

 3. Jest cos takiego jak etyka zawodu i o nia tutaj chodzi,Erza jest nie etyczny i jakoś mało mnie przekonuje ta wielka jego miłosć,co do Arii fakt dziewczyna straciła głowe.
  Dziwne 4 lata różnicy to Oni tam bez specjalnego wykształcenia zostaja nauczycielami w tym USA

 4. Dobra może nie jestem obiektywna (patrz nick 😀 ) ale między nimi jest może góra 6 lat różnicy. Ona nie jest dzieckiem on sam niedawno przestał być nastolatkiem. Nie jest jej nauczycielem. Nie widzę problemu. Świetnie się ich ogląda. Zwyczajna para z normalnymi potrzebami.

 5. ale przecież oni poznali się zanim on wiedział, ze będzie jej nauczycielem, facetowi zwyczajnie kobitka się spodobała, skąd miał wiedzieć że zostanie jego uczennicą. nikt chyba na pierwszym spotkaniu nie pyta się nowo poznanej osoby co dokładnie robi i czym się zajmuje.
  On powiedział ze jest nauczycielem ona ze się uczy i na tym skończyli temat, nie ciągnęli go dalej.
  potem postanowili zaryzykować z swoim uczuciem i postawili wszystko na jedna kartę i na dobre im to wyszło.
  A wiadomo ze miłość ogłupia wiec o czym mowa 😛

 6. Nie wyobrażam sb siebie z moim nauczycielem Angielskiego xD Ale Aria i Ezra.. dobra para jeśli się kochają powinni być razem. W końcu miłość nie wybiera prawda? Jak to mówią „W miłości i na wojnie ,wszystko wolno”

Dodaj komentarz