Kolejne spoilery

Im bliżej premiery zimowej odsłony 3 sezonu Pretty Little Liars twórcy zasypują nas coraz to ciekawszymi spoilerami. Tym razem fani z filmwebu wyszukali to, co czeka nas w 3×14 „She’s Better Now”.

1. Znowu zobaczymy jakiś ważny filmik.

2. Ważna postać przeniesie się do innej szkoły.

3. Ktoś znajomy zaskoczy nas powrotem do Rosewood (ani Meredith, ani Mona)

4. Reakcja uczniów na powrót Mony nas zaskoczy.

5. Kluczowy cytat: „You make that call, you’ll be very sorry”.(„Wykonasz to połączeia a gorzko tego pożałujesz”)

6. Ważną rolę grają telefony – i to nie przez wiadomości od A.

7. Dostaniemy odpowiedzi na pytania, które pojawiły się po 3×13.

8. Jedna postać powie coś na ucho do drugiej, i będziemy umierać z ciekawości co powiedział/a.

9. Ktoś wyjawi jednej z Kłamczuch ważną informację.

10. Odcinek skończy się szokującą sceną.

I coś jeszcze:

W 3B Aria dorośnie i zda sobie sprawę z powagi sytuacji z Byronem.

W finale zostanie odkryta jakaś tajemnica.

Źródło: filmweb.pl

Marlene King nie zostawia nas bez ciekawych wskazówek, jakiś czas temu dała na twitterze to zdjęcie:

Myślicie, że daje nam tym do zrozumienia, że pojawi się bliźniaczka jednej z blondowłosych bohaterek?

12 myśli na “Kolejne spoilery”

  1. A co jeśli to ostatnie zdj to nie Alison tylko Hanna, w końcu to jej mamie ukazał sie duch. Bliźniaczka może być zazdrosna że to Hanne wybrała, a ją np. oddała do adopcjii. Tym samym co do spoileru, że ktoś bliski Hannie będzie podejrzanym, jej rodzina, która z powodu rozdzielenia bliźniaczek lub dowiedzenia sie o tym później chce pomóc dziewczynie, ale nie tak by ją zniszczyć tylko sie zemścić. To mogło by pasować, wkońcu ktoś pomógł pani Martin zabijając tą staruszkę Potter, co jej pieniądze zabrała.

  2. A co jeśli to ostatnie zdj to nie Alison tylko Hanna, w końcu to jej mamie ukazał sie duch. Bliźniaczka może być zazdrosna że to Hanne wybrała, a ją np. oddała do adopcjii. Tym samym co do spoileru, że ktoś bliski Hannie będzie podejrzanym, jej rodzina, która z powodu rozdzielenia bliźniaczek lub dowiedzenia sie o tym później chce pomóc dziewczynie, ale nie tak by ją zniszczyć tylko sie zemścić. To mogło by pasować, wkońcu ktoś pomógł pani Martin zabijając tą staruszkę Potter, co jej pieniądze zabrała.

    … i ten czerwony płaszcz, to na pewno wskazówka

  3. też tak myślę w końcu ona znała wiele sekretów, a Ateam mógł powstać gdy ktoś zdobył pamiętnik Alison z zapisanymi sekretami i zbierał na podstawie tego nowych członków, którzy chcieliby sie zemścić na dziewczynach. Z początku Ali groziła jedna osoba, a z czasem po jej śmierci i znalezieniu pamiętnika przeszło na dziewczyny. Może rozkazało Baronowi wrócić z Islandii, bo jak nie to wyjawi jego romanse rodzinie ?

  4. gdyby to byl duch corki Ashley to Ashley by cos podejrzewala, by cos sobie przypomniala, bo ta dziewczynka opowiadala o swojej siostrze, ale ta nic. Raczej spokojnie z nia rozmawiala, patrzala na nia, przed odkryciem ze jest taka zimna

  5. Ja stawiam, że to nie był żaden duch tylko ktoś z Ash chce zrobić wariatkę i tu teoria o dziecku w psychiatryku lub o dziecku oddanym do adopcji jest bardzo prawdopodobna. Popieram teorię Pauli. Uważam, że byłby to niezły zwrot akcji i ogromne zaskoczenie dla nas.

Dodaj komentarz