Kolejne zdjęcie z Letniego Finału

Pamiętacie zdjęcie płaczącej Hanny? Najczęściej zadawane pytanie było: Kto zginie? Ashley? Caleb? Tom? Mona? Lucas? Po tym zdjęciu zgłupiejecie.

Hanna płacząca to jedno, ale płacząca Em? Co jest? Co się stanie?

25 myśli na “Kolejne zdjęcie z Letniego Finału”

  1. Mam coraz większe wrażenie, że zrobią tak jak w 8 części książek PLL. *SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER* Dziewczyny zostaną zamknięte w jakimś budynku, a Ali podłoży ogień, tylko że w serialu pewnie sama Emily tam będzie.

  2. a ja myslę, że Emily zabije mordercę Mayi. Możliwe, ale Em musiałaby być naprawdę zdruzgotana, aby tego dokonać… albo broniła się… ale ręce we krwi… jakby była sprawcą, miałaby kajdanki, tak w ogóle, a więc stawiam, że była ofiarą. biedna Em, to ona ma najgorzej ;/

  3. Ew mogłoby być tak, że „A” zaatakowałby Paige i Emily (w tym swoim super szpiegowskim dresie, nie wiedziałyby kim jest) i One broniąc się by mu coś zrobiły, a potem okazałoby się że to ktoś bliski Hannie ;> tutaj wyjaśniło by się to, że „ktoś prawie umiera” i osoba, która zdradziła dziewczyny. ale to też mało prawdopodobne, żeby druga osoba z A-teamu okazała się kimś bliskim Hannie.

Dodaj komentarz