Kolejny policjant w Rosewood

Poznaliśmy już odtwórcę roli Gabriela Holbrooka- Seana Farrisa. Teraz przyszedł czas na jego partnera. Nie, to nie będzie kolejny sześciopak. Nową policjantkę Lindę Tanner zagra Roma Maffia, aktorka znana z ról w takich serialach jak: Bez skazy, Chirurdzy czy Portret Zabójcy.

Dwójka nowych policjantów w mieście? Co takiego musiało się stać? Czy może mieć to związek z tajemniczą zawartością bagażnika samochodu Wildena? A moze poczynania ATEAM i BTEAM zwrócą uwagę rosewoodzkiej policji? Jak myślicie?

Źródło: http://family-room.ew.com/2013/04/05/pretty-little-liars-roma-maffia-cast-as-the-new-cop-in-town-exclusive/

22 myśli na “Kolejny policjant w Rosewood”

  1. To był żart na Prima aprilis przez konto PLL na tt!! Nie wiemy czy wogóle to jest jakaś grupa, klub, czy cokolwiek innego!! Nie wiemy czu M,J,S nie są w A teamie ale się odłączyły-NIE WIEMY TEGO. NIE MA ŻADNEGO BTEAMU-
    P.S czy ta nazwa nie wydałaby sie wam dziwna A, B, może jeszcze C będzie w 5 sezonie??!!

  2. to sobie popatrzcie ile tych asków jest potwierdzonych na przykładzie chociażby Lucy, to widocznie nie jest taki problem „potwierdzić” profil na tej stronie. Oni mają już trochę na głowie, po co mieliby jeszcze zakładać sobie aski ._.

  3. siedzisz choć trochę na asku? nie i nie wiesz nic. jak nie wiesz to się nie wypowiadaj.
    jedna dziewczyna poprosiła shay, żeby obserwowała ją na twitterze – weszłam na nią po jakimś czasie i w tych ludziach,którzy obserwują danej osoby profil była shay. może mi jeszcze powiesz,że ktoś podrobił konto shay? -,-
    niektóre są fake, ale po dłuższej obserwacji można potwierdzić prawdziwość.

Dodaj komentarz