KSIĄŻKA PRETTY LITTLE LIARS 15: TOXIC [SPOILERY]

Prawdopodobnie 3 czerwca 2014r. w USA opublikowana zostanie 15 część serii PLL – „Toxic”.

Oto jej opis:

„Szkoła średnia skończyła się dla czterech najładniejszych kłamczuch z Rosewood… ale terror 'A.’ nie. Podczas ostatniego, przed koledżem, lata w Rosewood, Hanna, Emily, Aria i Spencer muszą pozbierać kawałki swoich rozklekotanych żyć. Za sprawą 'A.’ straciły wszystko: akceptacje koledży, swoich chłopaków i dziewczyny, a w przypadku Emily – nawet rodzinę.

Ale po raz pierwszy w historii dziewczyny wiedzą kto jest 'A.’ i że 'A.’ wreszcie pracuje samo. Jest czterech na jednego, co oznacza, że większe szanse są po ich stronie. Muszą zakończyć ten toksyczny krąg raz na zawsze.

Gdyby tylko to było takie łatwe. 'A.’ podglądało te dziewczyny przez lata i zna je lepiej niż one same siebie. Cokolwiek 'A.’ chce – dostaje to, więc 'A.’ nie jest gotowe na to żeby gra się zakończyła.”

Wnioskując z powyższego opisu, kłamczuchy dowiedzą się kim jest/są 'A.’ w części nr 14 („Deadly”) i być może jedno z nich umrze, sądząc po słowach, że 'A.’ „wreszcie pracuje samo”.

Jednak to raczej nie koniec książkowych przygód Arii, Emily, Spencer i Hanny. Sara Shepard potwierdziła w jednym z wywiadów, że planuje napisanie również 16 części.

 

 

źródło: http://pretty-little-liars.wikia.com/wiki/Toxic

P.S. Jakaria, dzięki za cynk o książce! 🙂

1 myśl na “KSIĄŻKA PRETTY LITTLE LIARS 15: TOXIC [SPOILERY]”

  1. no to lekka przesada. Najpierw miało się zakończyć na 12 części, następnie było powiedziane, że będzie ich definitywnie 14, a teraz już 16. Mam tylko nadzieję, że autorka nie będzie bezsensownie przeciągać całej akcji i ma jakiś sensowny pomysł na resztę serii. No cóż poczekamy, zobaczymy. Ja w każdym bądź razie na pewno ją zakupię, gdy tylko się pojawi w Polsce 😉

Dodaj komentarz