Kto jest A? Nasze TOP3 podejrzanych po 8 odcinku 5 sezonu PLL.

Kto jest A? To pytanie, które zawsze mamy w głowie, a każdy tydzień z Pretty Little Liars wydaje się wskazywać inny kierunek. Więc kim są nasi megapodejrzani po 8 odcinku 5 sezonu?

Oto TOP3 osób, które mamy na oku:

Alison DiLaurentis

Dlaczego może być A: Alison udowodniła w tym tygodniu, że wciąż nie przestaje manipulować wszystkimi wokół siebie i ma dobre umiejętności aktorskie. Wydawała się naprawdę bać podczas fałszywego ataku, który ukartowała.  Jeśli to była gra, sprawia, że mamy wątpliwości do wszystkiego, co wcześniej widzieliśmy u niej.

Dlaczego nie może być A: Cóż, ona twierdzi, że robi to wszystko, aby uchronić się od AJeśli to kłamstwo, po co by to robiła?

Wren Kingston

Dlaczego może być A: Im bardziej wskazówki pokazują, że Radley to klucz, tym bardziej zaczynamy podejrzewać Wrena.  Zawsze był podejrzanie zainteresowany Kłamczuchami; czy to dlatego, że je śledzi? Czy to przez rzeczy, o których dowiedział się w Radley? Czy to on jest powodem zniknięcia Eddiego?

Dlaczego nie może być A: Nadal nie mamy solidnego motywu dla niego. Wydaje się być połączony do jakiejś tajemnicy w Radley, ale to wciąż nie wydaje się motywem do prześladowania Kłamczuch, jak robi to A.

Melissa Hastings

Dlaczego może być A: Dlaczego kask Melissy jest w tej samej stodole, której Bethany Young używała do nauki jazdy konnej? To jest bardzo podejrzane!

Dlaczego nie może być A: Jak zauważyła Spencer, to może być także fałszywy dowód podrzucony przez A. Jest tak wiele możliwości!

 

A kto znalazł się na Waszej liście podejrzanych w tym tygodniu? Piszcie Wasze spostrzeżenia i teorie w komentarzach poniżej!

źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/2014-07-30-who-is-our-top-3

2 myśli na “Kto jest A? Nasze TOP3 podejrzanych po 8 odcinku 5 sezonu PLL.”

Dodaj komentarz