Kto jest A? Nasze TOP3 podejrzanych po 9 odcinku PLL.

Kto jest A? To pytanie, które zawsze mamy w głowie, a każdy tydzień z Pretty Little Liars wydaje się wskazywać inny kierunek. Więc kim są nasi megapodejrzani po 9 odcinku 5 sezonu?

Oto TOP3 osób, które mamy na oku:

Jenna Marshall

Dlaczego może być A: Jenna była u okulisty; krótko po tym Spencer znajduje tam wiadomość od A.  Jenna miała też dowody obciążające Alison (przynajmniej dopóki nie ukradł ich Noel). Plus, jak przypomniał nam ten odcinek, Jenna ma niezliczonych sługusów, i naprawdę nienawidzi Ali – czego nie boi się pokazać. A także ze wszystkich bohaterów serialu ona ma najlepszy powód do zemsty na wszystkich Kłamczuchach.

Dlaczego nie może być A: W tym momencie to wydaje się być zbyt oczywiste. Jak wcześniej powiedzieliśmy, ona ma znaczącą rolę, ale nie jesteśmy pewni czy jest A, lub w A-TEAMie. Ona może być w swoim własnym teamie.

Alison DiLaurentis

Dlaczego może być A: Wiemy, że Alison manipuluje wszystkimi wokół, by dostać to, czego chce, a my nie możemy nie zauważyć, że ona chce utrzymać Kłamczuchy pod kontrolą. Może podaje się za A, żeby wymusić na nich posłuszeństwo…

Dlaczego nie może być A: Ali wydaje się naprawdę zdumiona tym, co się dzieje z Arią w tym tygodniu, a zobaczywszy swojego „porywacza” była w prawdziwym szoku. Ona może być po prostu dobrą aktorką, ale najprostszym wyjaśnieniem jest to, że niezależnie od tego, co mówi, jej strach przed A jest prawdziwy.

Noel Kahn

Dlaczego może być A: Noel wydaje się być połączony z każda postacią. On jest wyraźnie bardzo związany z Alison, ale wcześniej był tez romantycznie połączony z Jenną, Moną i Arią. Plus wiedział wszystko o Mayi… Oczywiście, ma bazę wiedzy, żeby być A, i to możliwe, że gra ze wszystkimi, działając jakby pomagał Ali, podczas gdy tak naprawdę używa tego połączenia do zbierania informacji i pociągania za sznurki.

Dlaczego nie może być A: Jeśli jest A, to gra w głęboką, naprawdę głęboką grę. Czy on jest zdolny do tak wielu sztuczek?

 

 

Kto Waszym zdaniem jest A? Piszcie Wasze teorie w komentarzach poniżej!

źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/2014-08-06-who-is-our-top-3

3 myśli na “Kto jest A? Nasze TOP3 podejrzanych po 9 odcinku PLL.”

  1. dla mnie to jest bezsensu te 3 osoby, które są tutaj wymienione, jakby Noel był -A to by inaczej to rozegrał ze Spencer, Jenna to ciągle jest podejrzana ale jakoś nie wydaje mi się żeby była -A, a Alison.. bez przesady 🙂 Moją podejrzaną jest teraz Sydney, sądzę,że może pogadać -A 😉

Dodaj komentarz