Kto zabił Mayę?!

Czy was też zszokowała wiadomość o śmierci dziewczyny Emily – Mayi? Mnie bardzo! Muszę przyznać… że na tej scenie płakałam.

Kto zabił Mayę?

Podczas pobytu dziewczyn w tym 'hotelu’ do Emily ktoś dzwoni. Na telefonie pojawia się 'Calling Maya’ czyli 'Maya dzwoni’. Emily wyszła na dwór aby złapać zasięg. Nagle w tajemniczych okolicznościach 'A’ pojawia się w pokoju dziewczyn i idzie do łazienki, w której Hanna bierze prysznic. Przecież 'A’ nie mogłoby wejść do łazienki, gdyby Emily była w pokoju, prawda?! Więc aby zdzwonić do Emily z telefonu Mayi, trzeba było go najpierw zdobyć. Czyżby to 'A’ zabił Mayę?! Poza tym wszystkim.. gdy znaleziono ciało Mayi leciała ta sama piosenka co przy odnalezieniu ciała Alison.. Może to jakaś wskazówka? Może sprawcą ich śmierci jest ta sama osoba?! -A. Tak mi się przynajmniej wydaje.. a wam?

 

20 myśli na “Kto zabił Mayę?!”

 1. Jakoś dziwnie ciało Mayi znaleziono zaraz po balu na którym Emily rozmawiając z Paige powiedziała jej że nie chce z nią być dając do zrozumienia że kocha kogoś innego. Czyżby Paige zabiła Mayę. Czyżby Paige zabiła również Alison? Może Ali sobie z niej zakpiła, najpierw ją uwiodła a później jej dogryzała… Niekoniecznie Paige musi być A. ale możliwe że zabija z miłości…

 2. NO to musimy mieć więcej A , bo jak jedna osoba mogła być w 2 miejscach czyli tak jedno A zabiło Maye jedno to mona jedno ta w czerwonej sukience,a czarny łabędź jedno było w łaźence z Hanna . Wt.!? poza tym przecież Mona powiedziała albo dołączysz do – A drużyny . NO nie wiem poza tym wielkie rozczarowanie że mona – A .! ; /; / ; / ;/

 3. beacia1234buziak

  ja mysle… ze to nie A-mona zabiła maye wtedy kiedy spadła z drzewa było ujecie kiedy pokazali jej zegarek była godz. 12.00. O tej godzinie miały zwrocic telefon. A jak wróciły do Rosewood znaleziono ciało MAYI.

 4. A mi się za to wydaje, że Jenna dawała komuś broń pana Hastings i mówiąc „Wszystkie cztery będą na balu” (no, coś w tym sensie xD) to dawała do zrozumienia, że nikt mu nie przeszkodzi, bo Mona ich zajmie. Jenna miała się potem na balu upewnić, że Aria jest zajęta Ezrą, Paige zajęła Emily, może Lucas obserwował Hanne i Caleba. Mona wzięła Spencer. A ktoś z A-Team dał strzała Mayi.

 5. Wg mnie, A już dawno mogło zabić Maye, pamiętacie w którymś odcinku, po tym jak zniknęła Maya, A ukradło pistolet ojca Spenc, i była taka scena na końcu któregoś odcinka, jak A strzela. Może Maya już wtedy umarła, a jej ciało było „dziwne”, bo zaczęło się rozkładać…

 6. Możliwe jest bardzo, że A zabiło Mayę za to, że kłamczuszki nie chciały dać telefonu A. Mnie ciekawi, kto przyszedł do Mony, pod koniec odcinka. Z tego co Mona mówi” Zrobiłam wszystko co chciałaś” wynika, że istnieje A-team.

 7. Jak dla mnie to nie A…a przynajmniej na pewno nie Mona. Caly wieczor byla na balu a potem ze Spencer do polnocy a potem juz pod obserwacja. Ciekawe co tam Melissa pod domem robila. I byc moze to ta dziewczyna/kobieta co odwiedzila Mone zabila Maye.

 8. Mona spojżała na zegarek była 12.00, o 12.00 dziewczyny miały oddać telefon, tego samego dnia dostały sms że jeśli nie oddadzą ktoś wyląduje w worku tak?. No to wylądowała prawdopodobnie Maya. Ale mnie nadal ciekawi kim jest dziewczyna w czerwonej sukience i złotej masce, ponieważ na balu zwraca na sb uwagę.

 9. Maya mogła zginąć już dawno a nie koniecznie w dzień balu… Tak samo jak do Mellisy pisało smsy A -Ian, jak dziewczyny myślały że to Ali wysyła smsy zanim znaleziono jej ciało a to było A w przypadku Mayi mogło być tak samo 😉 a ja się cieszę ze ona nie żyje nigdy nie lubiłam tej postaci…

Dodaj komentarz