Lucy Hale o sekrecie Ezry i o jego relacji z Ellą

Lucy Hale o sekrecie Ezry i o jego relacji z Ellą

Ostatnio MTV złapało Lucy Hale i przeprowadziło z nią ciekawy wywiad, oto kilka interesujących szczegółów na temat jej ekranowego chłopaka Ezry oraz o możliwym niebezpieczeństwie ze względu na tajemnicę jaką on trzyma.
„Kręcimy odcinek gdzie poznaję jego rodzinę” mówi Lucy. „Co ciekawe w tym sezonie jest to, że dla większości Ezra zawsze był radosnym, idealnym chłopakiem, ale tym razem ma on trochę tajemnicy co nieco zmienia postać rzeczy. Nie mogę wam powiedzieć co to za sekret, ale wejdziemy głębiej w jego historię, znacznie ciemniejszą i w finałowym odcinku połowy sezonu (3×12) coś się stanie, co potencjalnie zmieni ich związek na lepsze bądź gorsze”.
To rzeczywiście interesująca wiadomość! Jaki sekret może mieć pozornie nieskazitelny Ezra!? Rozmyślanie na ten temat pewnie zajmie nam chwilę. W międzyczasie, zapytaliśmy równiez Lucy co myśli na temat relacji pomiędzy Ezrą i mamą Arii, która wydaje się być na specyficznej drodze do przymierza. Czy jest jakaś możliwość że tych dwoje zbliży się do siebie za blisko?

„Ohhh. To zabawne ponieważ zawsze mamy próby czytane, a oni za każdym razem odczytują swoje dialogi naprawdę zalotnie, a ja „Chwileczkę, cofnijcie to!””, mówi Lucy śmiejąc się. „Myślę, że byłoby to interesujące, ale nie sądzę by to się stało, bo to jest ABC Family (dla rodziny) i to co najlepsze w Arii to jej bliskośc z mamą, razem wymiatają! Myśle, że fani by się podzielili – 50 % by to się w jakimś stopniu „spodobało”, a 50 % byłaby tym faktem zbulwersowana, ale według mnie, u licha tak! Dlaczego nie?”

źródło:http://pll-fansite.blogspot.com/

3 myśli na “Lucy Hale o sekrecie Ezry i o jego relacji z Ellą”

Dodaj komentarz