Marlene King daje wskazówki dla Głównego 'A’- „Możesz widzieć podwójnie!”

Kto jest „A”?

To jest największe pytanie małego ekranu, a gdy dochodzimy do finału piątego sezonu, fani w końcu otrzymają odpowiedź na pytanie, na które czekaliśmy pół dekady.

By pomóc przejść przez oczekiwanie do czasu „Ujawnienia Big 'A'” odkryliśmy nowe detale o ukrytych motywach 'A’ i dlaczego nadchodzący finał sezonu będzie „początkiem końca” dla naszych czterech Kłamczuch. Plus, czy niesławna teoria bliźniaczek będzie zastosowana dla naszych ulubionych mieszkańców Rosewood? ETonline ma ekskluzywne 'A- tropy prosto od strażnika wszystkich słodkich sekretów, producenta wykonawczego Marlene King.

Kiedy ostatnio złapaliśmy prowadzącą serial PLL, King przyznała, że tylko jedna osoba w mediach społecznościowych prawidłowo odgadła nieuchwytną tożsamość 'A’. Teraz, gdy zbliżamy się do „Ujawnienia Big”, King przyznała, że dużo więcej fanów odkryło prawdę, kto jest 'A’, ale nie jego motywy. „Powiem tak, jest więcej niż jedna osoba, która zidentyfikowała 'A’, ale przez złe powody”, wyjaśniła King.

Nie martwcie się Kłamczuchy! Tożsamość 'A’ zostanie ujawniona w finale, wysoce oczekiwanego sezonu piątego, 24 marca na kanale ABC Family. Marlene King obiecała, że przyprawiająca o palpitacje serca godzina wreszcie da ci odpowiedzi na pytania, które zadajemy sobie od lat.

„Nasi fani są bardzo lojalni, oddani i wspierający, więc chcę dać wam znać, że rozważam ten sezon jako początek końca tej historii.” „To była niesamowita podróż, jesteśmy teraz na drodze, która zaprowadzi cię do odkrycia tożsamości 'A’ prędzej niż później oraz damy ci większe i większe wskazówki idąc dalej.

Kiedy dojdziemy do finału, producentka wykonawcza wyjawiła, że plany 'A’ są jeszcze bardziej pokręcone, niż kiedykolwiek sobie wyobrażaliśmy. „Sezon 5 naprawdę jest o 'A’ chcącym ukarać wszystkie kłamczuchy”

„Alison jest za kratkami, gnije w pomarańczowym kombinezonie, lecz 'A’ nie jest zadowolone z faktu, że tylko jedna kłamczucha tam jest- 'A’ chce tam wszystkie”, kontynuuje King. „Więc pytanie brzmi: Kto wygra? Będzie tam jeden pomarańczowy kombinezon, do końca sezonu piątego, czy pięć kombinezonów?”

Od premiery serialu, fani desperacko chcieli wiedzieć czy Courtney DiLaurentis- siostra bliźniaczka Alison z serii książek- będzie również wprowadzona do serialu jako 'A’. We wstrząsającym  ujawnieniu, King  wyjawiła dla ETonline, że inna „teoria bliźniaczek/bliźniaków” może być sekretem ujawnienia 'A’.

„Jest powód, dla którego ujawniamy te nie-tak-subtelne wskazówki o bliźniakach, więc powiem- czekajcie na to”- King drażni się z nami z chytrym uśmiechem”. „Czekajcie na to. Nie zobaczycie Courtney, ale możecie zobaczyć podwójnego kogoś.”

Okej, kto teraz wariuje?!

 

 

Źródło: http://www.etonline.com/

5 myśli na “Marlene King daje wskazówki dla Głównego 'A’- „Możesz widzieć podwójnie!””

Dodaj komentarz