Marlene King o 4×12

Do letniego finału 4. sezonu Pretty Little Liars zostało już zaledwie kilka dni! Odcinek 4×12- ”Now You see me, now you don’t” zostanie wyemitowany w Stanach 27 sierpnia, w związku z czym Marlene King nie przestaje podsycać naszej ciekawości. Ostatnio zabawiła się z fanami na Twitterze, odpowiadając na ich pytania związane z letnim finałem. Oto niektóre z nich:

PYTANIE: Co będzie się działo z Tobym i Spencer?
ODPOWIEDŹ: Czas Spoby w finale. Będą dzielili ważny moment. Oboje będą świetni w tej scenie.

P: Jakiś cytat Spoby z finału sezonu lub letniego finału?
O: ”Byłem/am tu przez cały czas. –nie dla mnie”

P: Czy zobaczymy miłość Spoby w finale?
O: Wszyscy zaznają miłości przed wojną z A (WorldWarA).

P: Czy możemy się spodziewać powrotu Mony?
O: Mona na pewno pojawi się w letnim finale.

P: Czy PRAWDZIWA tożsamość Red Coat zostanie ujawniona w letnim finale czy w odcinku Halloweenowym?
O: TAK.

Cieszymy się że wszystkie nasze ulubione pary będą miały wspólne sceny przed zapowiadaną wojną z ”A”, a wieści o Spoby brzmią nieco dramatycznie. Ale zastanawia nas co właściwie Marlene chciała powiedzieć przez swój ostatni Tweet. Zabrzmiało tak, jakby sugerowała, że Red Coat zostanie ujawniony zarówno w letnim finale, jak i w odcinku Halloweenowym. Czy odkrycie tożsamości RC będzie częścią cliffhangeru (zabiegu, polegającego na zawieszeniu akcji w sytuacji pełnej napięcia, kiedy np. bohaterowie znajdują się w bardzo trudnej sytuacji lub ich życie jest zagrożone- przyp. tłum)? Lub czy owo odkrycie z jakiegoś powodu jest dwuczęściowe? Czekamy z niecierpliwością!

Źródło: Wetpaint.com

9 myśli na “Marlene King o 4×12”

  1. Z przetłumaczeniem tego pytania miałam problem, bo równie dobrze mogło oznaczać ,,Czy prawdziwa tożsamość RC zostanie ujawniona w letnim finale albo w odcinku Halloweenowym?” I wtedy odpowiedź ”Tak” by pasowała, za to komentarz od Wetpaint już niekoniecznie.

  2. mi się wydaje, że toby się oświadczy spencer XD nie no nie wiem. nie chciałabym żeby zerwali, bo uwielbiam ich razem. jako jedyna para mogliby dotrwać do końca serialu nienaruszeni. może właśnie poznamy RC tak jak to było ze świnią w samochodzie. Urwana scena. czy coś 😉 albo 2RC

Dodaj komentarz