Marlene King o przeszłości Wesa

Trzeci sezon Pretty Little Liars przyniósł nam kilku nowych bohaterów. Jeden z nich ciągle nas zastanawia. Wiemy, że WEesley Fitzgerald wraca, ale co się wtedy będzie działo? wetpaint.com  zapytał o tą postać Marlene King.

” W tej rodzinie jest wiele dramatów i sporą część z nich przywiezie do Rosewood. Myślę, że zdecydowanie dowiemy się więcej o rodzinie Fitzgerald”

Brzmi ciekawie. Co takiego stało się z tą rodziną. Gdzie jest tata Fitzgerald? Czy poznamy go w końcu? Dlaczego Dianne jest tak zaborcza o Ezrę? Jeszcze wiele pytań nasuwa się przy tej rodzince. Macie jakieś pomysły czego możemy się dowiedzieć?

5 myśli na “Marlene King o przeszłości Wesa”

  1. Nigdy nie lubiłam Ezry. Zawsze podejrzewałam go o dziwne, rodzinne tajemnice i wiedziałam, że jednak jest bogaty, bo przecież ma na imię Ezra. Takie imiona najczęściej nadają ludziom z bogatszych sfer. Po za tym to nie lubię sytuacji typu romans z nauczycielem. Wes nie pojawił się bez powodu, on na pewno będzie chciał wejść między swojego brata i Arię. Ale wiem, że ona się nie da. Skoro związała się z nauczycielem i się tego trzymała to nie zostawi tego przecież tak łatwo. Chociaż nasz kochany brat Ezry trafił chyba w najlepszy moment, by zdobyć dziewczynę… przecież Ezry przez jakiś czas nie będzie. Kto wie co sie wydarzy???

Dodaj komentarz