Możliwy kolejny wspólny prysznic?

Fani PLL kochają dobre prysznicowe sceny. Przypomnijmy sobie scenę z początków Haleba,  kiedy Hanna z nagim Calebem stali pod prysznicem. Ale która para mogłaby dołączyć do tego sexy prysznicowego klubu?

Oh, Twitter! Ostatnio jeden z fanów zapytał Andy’ego Reaser’a o plotki na temat sceny pod prysznicem z Ezrią w roli głównej. Andy odpowiedział: „Obie rzeczy pojawią się w odcinku, ale raczej nie w tym samym momencie”.

Więc czy to znaczy, że Ezria pod prysznicem będzie w epizodzie lub osobno Aria pod prysznicem i Ezra pod prysznicem?  Te dwie interpretacje całkowicie się od siebie różnią.

Nie jesteśmy pewni na kiedy jest przewidziany odcinek Andy’iego, ale zakładamy, że nie prędko się on pojawi. Więc zacznijmy z pierwszym scenariuszem, możemy? W końcu jest gorętszy od tego drugiego.

Scenariusz pierwszy: Ezria bierze wspólny prysznic! Definitywnie jesteśmy za tą opcją. Po tym co słyszeliśmy, wygląda na to, że dużo dramatu czeka na tą (zwykle) szczęśliwą parę, więc może chwila samotności jest tym, czego potrzebują. Jest jeszcze możliwość, że będą brać razem prysznic, ale nie w kontekście romantycznym. Wiemy, to brzmi dziwnie, ale widzieliśmy dużo filmów z dramatycznymi scenami pod prysznicem, w ubraniach, które nie były ani trochę namiętne.

Scenariusz drugi: Aria i Ezra oboje są pod prysznicem, ale osobno. Nie brzmi to ekscytująco, poza tym,  że nigdy nie widzieliśmy mieszkańców Rosewood pod prysznicem. Więc co będą z siebie zmywać Aria i Ezra? Zgadujemy, że psychiczną nieczystość i emocjonalny nieład. Czy rozstaną się? Albo będą po potyczce z A? A może po prostu idą razem na jakieś wydarzenie i się do niego przygotowują?

Czego ty oczekujesz: dramatu, romantyczności, nudnych codziennych czynności, Ezrii w ręcznikach? Podziel się z nami swoją teorią!

 

źródło: wetpaint.com

tłumaczenie: notalonee

3 myśli na “Możliwy kolejny wspólny prysznic?”

Dodaj komentarz