NIESPODZIANKA

Cześć. Mam dla was wielką i cudowną niespodziankę.

Ostatnio chciałam obejrzeć film. A więc weszłam na pewną stronę i nigdy nie zgadniecie co znalazłam. A więc znalazłam świetny i cudowny film z Ashley Benson (serialową Hanna)

Film jest świąteczny, ale mam nadzieję, że nie zniechęci to Was. Film jest po prostu warty obejrzenia. Ashley zagrała jedną z głównych postaci. Więc warto. 

Ale mam dla was jeszcze coś : Opis filmu, plakat i sam link do obejrzenia!

 

Proszę opis :

 

Sloane Spencer (Christina Milian) to piękna i stylowa kobieta sukcesu pracująca w firmie PR. Kilka dni przed świętami jej najważniejsza klientka nagle umiera. Duch Caitlin (Ashley Benson) wraz z duchami jej chłopaków zabiera Sloan w podróż do przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, by pokazać jaki wpływ miało jej bezduszne zachowanie. Zwrócą uwagę na to, co jest w życiu najważniejsze i pomogą odnaleźć prawdziwą miłość.

 

Plakat promujący film :

 


 

Link do filmu – http://www.putlocker.com/file/A544CD8DA3778E50

Jak komuś nie działa piszcie w komentarzach dam wam inny.

 

3 myśli na “NIESPODZIANKA”

  1. kurde, miałam czytać lekture (dużooo mi jeszcze zostało), ale coś, a raczej 'ktos’ mnie skusił do obejrzenia filmu. nie wiem jak przeczytam 3/4 „Syzyfowych prac” w dwa dni, ale mówi się trudno, będzie streszczenie 😀 A co do filmu to fajny nawet jest. Momentami czułam się jakbym PLL oglądała, bo Ashley dostała niektóre fajne teksty, jak Hanna :0

Dodaj komentarz