Nos Animadverto Totus – wyłapane na tumblr plus teorie własne

ATEAM ciągle zaprząta nam myśli. Cały czas zastanawiamy się kto w nim jest i dlaczego. Przez to wszystko często zapominamy o jeszcze jednej grupie, której członkowie w mniejszym lub większym stopniu „umilają” życie Kłamczuchom, a mianowicie NAT Club (łac. Nos Animadverto Totus, ang. We see all czyli Widzimy wszystko). Zamy już chyba wszystkich jego członków : Jasona, Garretta, Iana, Jennę i być może Melissę. Ale czy nie zastanowiło Was to, że licealny klub nie miał opiekuna nauczyciela?

Po haloweenowym odcinku i scenie Byron/Ali wpadłam na pewien dość szalony pomysł. A co jeśli to nie Ian, Jason i Garrett założyli NAT? Klub był oficjalny, pod zdjęciami panów w roczniku wpisana nazwa, a każdy klub w liceum powinien mieć opiekuna. Byron nie zawsze był wykładowcą uniwersyteckim. Może to on to założył a reszta to byli tylko członkowie?

Kolejna teoria już wzięta z tumblr dotyczy tego zdjęcia

 

Jest to zdjęcie tymczasowego tatuażu Holdena z imprez u braci Kahn. Ktoś napisał, że to właśnie może oznaczać to samo co nazwa klubu czyli Widzimy Wszystko. Może klub nadal werbuje członków? Zginął Ian jednego mniej, teraz Garrett. Pamiętajmy również, że Eric Kahn jest w tym samym wieku co Jason, Garrett czy Ian. Może teraz trafił tam Holden Strauss?

Ciekawa jestem Waszych opinii. Może jeszcze coś wyłapaliście?

 

1 myśl na “Nos Animadverto Totus – wyłapane na tumblr plus teorie własne”

Dodaj komentarz