NOWE ODCINKI !

Caleb i …Hanna? W przyszłym tygodniu poznamy Caleba [Tyler Blackburn]. „Jest to nietypowy facet w Rosewood” powiedziała  King. „Zakocha się w jednej z naszych małych kłamczuch.” Mamy nadzieję, że będzie to Hanna [Ashely Benson], ponieważ po  Seanie i Lucasie, ta dziewczyna potrzebuje trochę zainteresowania za strony złego chłopca.

Jenna i…? „Jenna zakocha się pod koniec sezonu,” zapowiada King, „i szokująca będzie rewelacja na temat kto to jest” I nie, drodzy fani książek, King zapewnia nas, że to „nie jest Toby”.

Najbardziej szokujące  wydarzenia będą miały miejsca w odcinku finałowym, „For Whom the Bell Tolls,(Komu biją dzwony)” co, według King, będzie „złożeniem hołdu filmom Alfreda Hitchcocka” Nie liczcie na to, że 'A’  przypadkowo podpisze którąś z wiadomości swoim prawdziwym imieniem .  „Chcemy  powstrzymywać wiadomość o tym kim naprawdę jest A  najdłużej jak tylko się da” zapowiada King.
Zamiast tego, podpowiada, że zabójstwo Allison zostanie rozwiązane: „Tak, odpowiedź na to ważne pytanie poznamy w finale” mówi, dodając, że „wtedy pojawi się kolejne, ogromne pytanie” Ugh! Ale właściwie to nie będziemy czekać aż tak długo, ponieważ serial wróci z kolejnym sezonem (2) prawdopodobnie w czerwcu i będzie to kolejne 12 odcinków.

Tymczasem, jeśli lubicie bawić się w detektywa, miejcie oczy otwarte w czasie odcinków PLL. Możliwe że pojawią się tam wskazówki, które pomogą wam rozwikłać największą tajemnicę serialu: „Po tym jak usłyszeliśmy, że fani szukają w odcinkach wskazówek zdaliśmy sobie sprawę, że jest to świetny pomysł, więc zaczęliśmy zamieszczać je w odcinkach, aby widzowie mogli łączyć to wszystko w rozmowach między sobą. Jak wisienka na torcie. Jest to całkiem fajna zabawa.

Żródło:

http://uk.eonline.com/uberblog/watch_with_kristin/b222216_pretty_little_liars_pretty_big_secrets.html#ixzz1CXhdWS9d

Mam nadzieję ze wybaczycie mi jeśli coś przekręciłam 🙂  Pierwszy raz spróbowałam przetlumaczyć artykuł  🙂

Rain girl xD

3 myśli na “NOWE ODCINKI !”

Dodaj komentarz