Nowe promo 4×01 od MuchMusic

Wcześniej od MuchMusic otrzymaliśmy promo, zrobione ze sklejonych fragmentów poprzedniego sezonu. Teraz kanadyjskie promo ukazuje nam coś więcej… Powiem tylko: oglądajcie.

 

Fani Ezrii, przygotujcie się…

27 myśli na “Nowe promo 4×01 od MuchMusic”

  1. No i dobrze, po co wracał do szkoły. 😛 Swoją drogą na pewno wyjdzie po kilku odcinkach, ale może po tym pobycie w więzieniu wreszcie nabierze temperamentu i zacznie być ciekawą postacią. xd Biedna Aria.

  2. To się pewnie okaże sennym koszmarem Arii. Stąd pewnie instruktor ze swoim sześciopakiem. Będzie sie chciała całkowicie odciąć od Ezry żeby koszmar nie okazał się jawą. Nie no, twórcy PLL mają chyba w planach zawstydzenie twórców Mody na Sukces. Te ciągłe rozstania i powroty Ezrii to jedno, ale aresztowanie to już przegięcie.

  3. Może A wysłało zdjęcia Arii i Ezry dyrektorowi szkoły i w konsekwencji tego Ezra zostanie aresztowany, bo nie może mieć romansu z uczniem. Może to wcale nie sen. A tak w ogóle to chyba była mowa kiedyś, że poznamy Ezre z innej strony. Może będzie zazdrosny o Arie i będzie o nią walczyć? Ciekawe 😀 już nie mogę się doczekać!!! 😉

  4. Hm, gdzieś na zagranicznej stronie czytałam, że Ezra będzie dzielił sceny z matką Melissy i Spencer, która jak wiemy jest prawniczką, więc może to wcale nie sen. :> Z drugiej strony ta informacja może okazać się wyssaną z palca albo po prostu Ezra będzie chciał uznać Malcolma za syna i będzie potrzebował reprezentacji prawnej czy coś takiego. 😛

Dodaj komentarz